systemy nawilżania powietrza

systemy nawilżania powietrza

Postautor: frendzel » 01 mar 2018, 14:35

Cześć. Czy ktoś z Was korzysta może z systemów nawilżania powietrza? Jak oceniacie ich działanie? Polecicie jakąś fajną firmę, która zajmuje się ich produkcją i montażem. Systemy chce wykorzystać w moim małym zakładzie produkcyjnym. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że jest tam dosyć suche powietrze, co na dłuższą metę jest dosyć męczące. W internecie spotkałem się z wzmianką na temat systemów nawilżania powietrza, które podobno mają tez szereg innych zalet. Temat mnie dosyć zainteresował, chciałbym skorzystać z tych stacji, jednak wcześniej chciałbym się upewnić, że one naprawdę działają. Mam nadzieję, że mi doradzicie. Z góry dzięki.
frendzel

Re: systemy nawilżania powietrza

Postautor: basiaborys90 » 02 mar 2018, 15:17

Ja używam Sharp KC A60EUW, ogólnie polecam marki Sharp, ale nie mam porównania do innych producentów. Ostatnio z powodu smogu zastanawiam się na oczyszczaczem powietrza. Polecacie jakiś?
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 14:19 przez basiaborys90, łącznie zmieniany 2 razy
basiaborys90

Postautor: Polarny » 26 mar 2018, 11:49

One naprawdę dobrze działają? Jak na to ściany reagują? Nie ma smug czy przebarwień?
Polarny

Postautor: Memek » 28 maja 2018, 13:35

basiaborys90 pisze: Ostatnio z powodu smogu zastanawiam się na oczyszczaczem powietrza. Polecacie jakiś?

Jeśli chodzi o oczyszczacze, to możesz tutaj poczytać na co zwracać uwagę jak się przymierza do zakupu https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/jak-wybrac-oczyszczacz-powietrza/9951/.

Taki oczyszczacz to chyba najlepsze rozwiązanie dla alergików. Najważniejszy jest filtr, a cenowo wiem, że się różnią też powierzchnią, którą mogą oczyścić, jak patrzyłem niedawno to taki ogarniający trochę ponad 30 mkw z niezłym filtrem kosztował 1700 zł.
Memek

Wróć do Off-topic