Świadectwo energetyczne

Świadectwo energetyczne

Postautor: MG Projekt » 03 lut 2012, 08:26

Do każdego naszego projektu dołączamy Państwu bezpłatnie charakterystykę energetyczną. Charakterystyka energetyczna stanowi wyliczenie zapotrzebowania na energię pierwotną oraz energię końcową dla projektu budynku, z tą uwagą, że w projekcie powtarzalnym nie jest ono przyporządkowane do konkretnej lokalizacji (do obliczeń przyjmuje się pierwszą strefę klimatyczną oraz teorytyczną orientację względem stron świata). Charakterystyka dotyczy projektu i rozwiązań projektowych - nie jest związana z wybudowanym domem, przekazywanym do odbioru do użytkowania.

Poniżej prezentujemy przykładowe świadectwo energetyczne:

Obrazek

Wszystkie informacje na temat pakietu dostępne tutaj - http://www.mgprojekt.com.pl/swiadectwo-energetyczne
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Świadectwo energetyczne

Postautor: darma » 15 lut 2012, 12:20

Czyli to jest takie uzupełnienie charakterystyki energetycznej obliczone już dla naszego gotowego domu po wybudowaniu?
darma

Postautor: krakus » 18 lut 2012, 21:04

darma pisze:Czyli to jest takie uzupełnienie charakterystyki energetycznej obliczone już dla naszego gotowego domu po wybudowaniu?

Dokładnie tak, jak piszesz. I to jest juz dokladnie wyliczone dla twojego domu po realizacji.
krakus

Postautor: Pani_domu » 19 lut 2012, 11:50

Mam nadzieję, że darmowa charakterystyka energetyczna i teraz kupiony przeze mnie świadectwo jakoś ułatwi mi wszystkie rzeczy związane z energetyką w domu. Wiem od znajomych, że to potrafi to napsuć trochę krwi podczas budowy domu a tergo chcę uniknąć. Teraz na pewno będzie łatwiej.
Awatar użytkownika
Pani_domu

Postautor: myszeczka78 » 15 cze 2014, 17:29

Łatwiej na pewno, ale nerwów i tak dużo przed każdym kto buduje dom.
myszeczka78

Postautor: Ogrodolandia » 25 cze 2015, 09:47

Moja mama dostała takie świadectwo od notariusza przy podpisaniu aktu notarialnego mieszkania od dewelopera.
Awatar użytkownika
Ogrodolandia

Postautor: lutek » 14 mar 2016, 21:09

mnie takie świadectwo wystawiła ta firma visterma montowali mi również wodomierz, solidna firma, godna polecenia.
lutek

Wróć do Pakiety dla domów