Sprzet do ciezkich zadan

klaudiuszm

08 lip 2017, 13:46

Orientujecie sie moze gdzie najlepiej go kupic/wypozyczyc? Interesuja mnie najnizsze ceny i najwyzsza jakosc.

mateusz

01 sie 2017, 22:36

Podpinam sie do pytania. Bede potrzebowal takiego sprzetu nie bawem. Planuje w mojej firmie wprowadzic oddzial zajmujacy sie wlasnie zleceniami specjalistycznymi do ktorych beda potrzebne wlasnie tego typu maszyny. Na poczatek oczywiscie chce kilka wypozyczyc na czas projektu .. sprawdzic czy da sie na tym wystarczajaco zarobic. Problem polega na tym, ze nie bardzo orientuje sie jakiej marce jest warto zaufac. Interesuje mnie tylko sprzet w 100% niezawodny. Przegladalem kilka ofert i tutaj widzialem naprawde ogromny wybor - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota Jestescie w stanie moze cos wiecej powiedziec na temat produktow firmy JLG? Na zdjeciach wygladaja naprawde solidnie dlatego tez jestem sklonny je wypozyczyc. Najpierw poczekam na porady od was. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23 sie 2017, 15:13 przez mateusz, łącznie zmieniany 1 raz.
domka12
Kontakt:

21 sie 2017, 11:57

Jaki sprzęt masz na myśli i przede wszystkim z jakiej okolicy? Masz w mieście ramirent? Oni mają mnóstwo sprzętów budowlanych.
Alka

08 lis 2017, 12:46

A dokładnie o jaki sprzęt Ci chodzi, duży wybór bardzo dobrych jakościowo maszyn i osprzętu do nich, do wszelkich prac komunalnych, brukarskich i zagospodarowań zielonych ma firma Inter Import-Exprot, zajrzyj sobie na ich stronę, może znajdziesz to czego szukasz.
Awatar użytkownika
tyxbong3

14 lis 2017, 15:40

A może warto w tym obszarze tematycznym popytać znajomych? Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy oraz informacji :)
To, co miałam w sobie najcenniejszego, już bardzo dawno umarło i żyję jedynie wspomnieniami.
testo

16 lis 2017, 22:53

No wlasnie jak to jest z tym sprzetem .. kto aktualnie produkuje najlepszy? Prowadze firme budowlana i tak sie zastanawiam czy nie wejsc w jakies wieksze inwestycje. Spore zapotrzebowanie jest w mojej okolicy na bardziej wyspecjalizowanie zadania. Niestety bez sprzetu nie ma o czym mowic .. a na start raczej nie wyloze tak duzej kwoty. Pozostaje jedynie szukac firmy gdzie moglbym cos takiego wypozyczyc. Na mysl jedynie mi przychodzi JLG - http://jlg.com.pl/kategoria-produktu/po ... ektryczne/ Orientujecie sie moze jak wyglada sprawa z awaryjnoscia ich produktow? Nie chcialbym miec zadnych opoznien w ewentualnych realizacjach dlatego pytam. Oczywiscie nie ma rzeczy idealny jednak ja wole ryzyko zminimalizowac praktycznie do zera. Z gory dzieki za propozycje. Pozdrawiam
frendzel
Kontakt:

15 sty 2018, 10:48

Hej, w temacie ciężkich zadań - korzystał ktoś z takiego rozwiązania http://dentec.pl? Przyssawki próżniowe i ich pochodne - wygląda całkiem nieźle, chociaż cena też jest konkretna. Jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
marsuk

15 sty 2018, 18:58

Nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...
Dniem i nocą, do chwili złożenia go w grobie, zabiega o swą wygodę, nie zaznając ani chwili spokoju- takie jest serce współczesnego człowieka.
Awatar użytkownika
niedzisiaj

13 lut 2018, 15:44

W firmie budowlanej, na pewno przyda się przenośna waga samochodowa - tak, żeby móc rozliczać się z kosztów materiałów budowlanych przyjeżdżających na plac budowy. Oferowana przez tamtrongroup.com waga może być zainstalowana bezpośrednio na utwardzonym podłożu. Co więcej, jeśli wybierzemy wagę zautomatyzowaną, to dane z ważeń mogą być przesyłane w formie elektronicznej do dalszej obróbki. Ułatwi to znacznie pracę i rozliczenia z kontrahentami. Pomoże też uniknąć nadużyć i oszustw.
Norek

04 kwie 2018, 15:26

Chyba raczej rzadko firmy budowlane inwestują w tego typu wagi. Koszt spory, a przecież wystarczy pojechać na skład budowlany i być przy załadunku towaru i po kłopocie. Duże lepszą inwestycja dla firm remontowo-budowlanych, są podnośniki różnego typu, takie jak oferuje m.in. firma Haulotte. Takie podnośniki, ułatwiają prace wysokościowe i czynią je bardziej bezpiecznymi. I zresztą widzę, że profesjonalne firmy coraz częściej mają choć jeden jakiś podnośnik samojezdny na stanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-topic”