Schody

Re: Schody

Postautor: Kamil Walaszczek » 12 gru 2015, 12:07

z drewna wyglądają ekstra ;) na prawdę piękne zwłaszcza do tego dobre meble drewniane i ładnie się komponują z wnętrzem
Łapie tylko dobre chwile
Awatar użytkownika
Kamil Walaszczek

Postautor: kossa » 29 lut 2016, 13:45

Bardzo fajne. Ja wolę jednak bardziej nowoczesne, np. z metalu:)
kossa

Postautor: robrem » 28 cze 2016, 13:15

Schody z metalu za bardzo kojarzą mi się z jakimiś schodkami przeciwpożarowymi albo miejscami budowy, bo po takich chodzą tam pracownicy.
No i takie strasznie się muszą nagrzewać w słońcu.
Dlatego ja pozostanę przy drewnianych, tylko w nieco nowocześniejszym wydaniu.
Awatar użytkownika
robrem

Postautor: marakonek » 29 paź 2016, 16:21

Ja natomiast skorzystałem z usług stolarni sosenka koło myślenic, zrobili mi bardzo tanie schody drewniane z którym jestem BARDZO ZADOWOLONY :D
marakonek

Postautor: korrkona » 29 lis 2016, 10:57

Przy wyborze schodów musimy myśleć o bezpieczeństwie - będziemy je pewnie nierzadko użytkować więc wypadałoby przyjrzeć się głębokości stopni, możliwości instalacji balustrady, miękkości drewna czy wysokości całej konstrukcji. Cena oczywiście też ma znaczenie, ale jeśli pomyślimy, że inwestycja w schody zwróci się prędzej czy później to nie powinna być głównym wyznacznikiem, a raczej drugim czy trzecim. Nie wiem, czy bawienie się w nietypowe kształty schodów to mądre wyjście, ja rozumiem kombinować z meblami czy dodatkami do różnych pomieszczeń, żeby trochę urozmaicić wnętrza, ale ze schodami? Nie wyobrażam sobie tego.
korrkona

Postautor: Bidzin » 25 lut 2019, 19:38

Schody dywanowe muszą być odpowiednio wykonane, tak aby były solidne, bezpieczne i przede wszystkim nowoczesne.
Bidzin

Poprzednia

Wróć do Porady budowlane