remont pomocy:(:((

remont pomocy:(:((

Postautor: karol31xx » 06 lis 2018, 19:09

Witam mam pytanie dostałem w spadku dom parterowy z 1958 r pow ok 110 mk2 z strychem nie posiadam planów W 2015 roku od mamy dom nadaje sie do remontu ponieważ juz pokrycie jest stare wiec w 2017 roku postanowiłem wymienić pokrycie dachowe oraz wiezebe dachowa na nowa zgłosiłem to w starostwie a dziale nadzoru budowlanego w 2017 r przystąpiłem do rozbiórki dachu ale okazło sie strop jest spruchniały były belki i deski postanowiłem zalac strop betonowy i wieniec na całym domu wiec tak zrobiłem ale tez dobudowałem u góry 4 pokoje czyli jedno pietro w 2018 otrzymałem zawiadomienie ok kontroli z nadzoru budowlanego w celu leggalizacji nadbudowanego domu ktso dobry sie zrobił i zgłosiŁ co mam teraz zrobiz zalegalizowac to czy wykonac inwentaryzację podwykonawczą budynku oraz ekspertyzę techniczną?
karol31xx

Re: remont pomocy:(:((

Postautor: tapeciarz » 10 lis 2018, 09:26

Jeżeli chcesz dobrze przeprowadzić remont, to najważniejszy jest pomysł i plan wykończenia :) ja swoje inspiracje czerpałem z bloga którego z zamiłowaniem czytuje żona http://nianio.com.pl/category/dom/ Ta autorka ma naprawdę wiele ciekawych porad których nie jeden fachman by sie mógł nauczyć na blache. Warto sie tutaj zatrzymać na chwilę i poszukać inspiracji.
tapeciarz

Mój dziennik budowy

Re: remont pomocy:(:((

Postautor: daszkowa » 18 sty 2019, 10:14

Ja też nie przepadam za remontami, ale jak trzeba to trzeba. My na wiosnę chcemy wyremontować łazienkę. Mam już nawet wybrane płytki :) Podobają mi się te imitujące drewno od Tubądzin. Miałam okazję widzieć je na żywo i naprawdę robią ogromne wrażenie. A wam jaki styl łazienek najbardziej się podoba?
daszkowa

Wróć do Porady budowlane