Przywitaj się

Re: Przywitaj się

Postautor: budujacy » 07 mar 2012, 12:29

hej, jestem pawel, bede budowal w okolicy zamoscia - szukam czegos dla 4 os nie za duzy nie za maly - pozdrawiam
budujacy

Postautor: InvaderZim » 08 mar 2012, 09:21

czesc mysle powaznie o budowie domu, mg projekt polecili mi znajomi bede podgladac i zastanawiac sie nad wlasnymi czterema katami :twisted:
Awatar użytkownika
InvaderZim

Postautor: Bob Budowniczy » 08 mar 2012, 13:42

Chyba zgapiłem nicka od kogoś :P
Nazywam się Bogdan i mieszkam pod Krakowem, widzę tu wiele ciekawych projektów i cennych informacji. Mam nadzieję, że jeszcze trochę tu zagoszczę ;)

pozdrawiam
Obrazek
Bob Budowniczy

Postautor: kutropoli » 13 mar 2012, 10:14

czesc wszystkim - szukam domku letniskowego, dla kilku osob , fajnie gdyby mozna było tez korzystac z niego poza sezonem wiec jakis szalasik mnie nie interesuje ;) pozdrawia poszukujacych
kutropoli

Postautor: Saly » 14 mar 2012, 11:32

Witam serdecznie wszystkich budujących lub przymierzających się do budowy własnego domku:-)

Mój domek do Verona - obecnie dom już stoi i trwają prace wykończeniowe
Nie jest to nasz pierwszy dom Ale doświadczenie nie pomogło by uniknąć kilku wpadek budowlanych o nerwach nie wspomnę
Pozdrawiam serdecznie Saly
Saly

Postautor: KasiaTomek » 15 mar 2012, 08:44

czesc wszystkim :))))

jestesmy Kasia i Tomek - jak w serialu :)))

wlasnie wybieramy nasz pierwszy wspolny ukochany domek. Szukamy czegos w granicach 150 m2 - takiego w sam raz dla nas i naszego urwisa :))))

pozdrawiamy wszystkich!
KasiaTomek

Postautor: Nike » 15 mar 2012, 23:25

Saly pisze:Witam serdecznie wszystkich budujących lub przymierzających się do budowy własnego domku:-)

Mój domek do Verona - obecnie dom już stoi i trwają prace wykończeniowe
Nie jest to nasz pierwszy dom Ale doświadczenie nie pomogło by uniknąć kilku wpadek budowlanych o nerwach nie wspomnę
Pozdrawiam serdecznie Saly

Witaj Saly, bardzo podoba mi się projekt Verona i chyba się na niego zdecyduję jednak mam jeszcze wielką ochotę zobaczyc go na żywo. Jestem z woj. dolnośląskiego czy wiesz może kto tu w pobliżu buduje, wybudował najlepiej Veronę lub jak znaleźc kogoś takiego w ogóle. Ty jesteś nad morzem z tego co się zorientowałam (trochę daleko) ale mimo wszystko cenny byłby dla mnie kontakt z Tobą.
Pozdrawiam
Nike

Postautor: Anneke » 16 mar 2012, 11:23

Witam serdecznie!
Tak jak większość tutaj, właśnie wybieram wymarzony dom.
Będę budować w okolicach Wawy.
Pozdrawiam i liczę na owocne dyskusje!
Anneke

Postautor: Delicja » 16 mar 2012, 14:19

Cześć wam wszystkim,
jak większosć planuje wybrać projekt z tej pracowni i mam nadzieję że mi w tym pomożecie i wymienicie się doświadczeniami i poglądami.

pozdrawiam
Delicja

Postautor: zbycho » 16 mar 2012, 14:39

dzień dobry, powoli myślimy o budowie wymarzonych " czterech kątów ". mam nadzieję, że znajdę tu dużo podobnych nam szaleńców . ;)

pozdrawiam!
zbycho

PoprzedniaNastępna

Wróć do Off-topic