Przedsionek - za i przeciw

Re: Przedsionek - za i przeciw

Postautor: tomaszek » 19 wrz 2012, 09:35

Ja jestem za rozwiązaniem pół na pół ,tzn przedpokój- niezabudowany przedsionek. Wole nie odcinać się od reszty domu, a przestrzeń na chociażby buty i powieszenie płaszczy jest potrzebna. Przedsionek zawsze kojarzy mi się z zimnem z dworu, a tu w takich klimatach trzeba buty ściągać :p
tomaszek

Postautor: Gizmo » 20 lis 2012, 14:16

A ja jestem zdecydowanie przeciw. Kojarzą mi się właśnie z zimnem i błotem. Czemu odgradzać taką przestrzeń od domu i narażać na marznięcie? :) przedpokój tak jak ktoś wcześniej powiedział, szafkę na buty i wieszaki ogarnie. Ciepło się od razu człowiekowi robi a błoto zawsze się wytrze. :)
Gizmo

Postautor: Bosman » 23 lis 2012, 09:28

No też nie bardzo lubię odgrodzone od reszty domu przedsionki, wydaje mi się, że są trochę niepotrzebne i szybko się zagracają, mogą też sprawiać mylne wrażenie o reszcie domu ;) Na szczęście w projektach pracowni, mało jest takich rozwiązań i wszystko jest przemyślane :)
Bosman

Postautor: redlips » 11 lip 2013, 12:22

Przedsionki trzymają chłód to prawda, ale zimą też chronią przed chłodem i wiatrem, więc myślę, że warto taki posiadać, niż wchodzić tak wprost do domu z wejścia. Nie mówię, żeby duży, ale jakiś kawałek wygospodarować na to :)
redlips

Poprzednia

Wróć do Porady budowlane