Przedsionek - za i przeciw

Re: Przedsionek - za i przeciw

Postautor: Dafne » 21 maja 2012, 13:14

Zdecydowanie przedsionek! Chyba że jest to dom letniskowy i niewielki. Jakoś wydaje mi się że podczas grubej zimy to błoto w domu będzie nie do ogarnięcia i nie wiem czy to aż takie fajne i warte zachodu :)
Dafne

Postautor: kaja.pietrucha » 23 maja 2012, 13:47

Mnie się domy bez przedsionku podobają, ale musi to być zrobione z głową. Może w zimę jest jakiś problem z błotem, ale nie sądzę. Wszystko zależy jak zaaranżujemy resztę mieszkania. Przedsionek powoli robi się niemodny, tak mi się wydaje. Dużo nowoczesnych wnętrz już go nie posiada.
kaja.pietrucha

Postautor: UrygaPior » 24 cze 2012, 09:00

Jestem fanem standardowych przedsionków, chociaż wiem że niektórzy już budują bez. MOże i jakaś myśl przeszła mi taka przez głowę, ale jednak nie - zdecydowanie jestesmy za przedsionkiem
UrygaPior

Postautor: Kalina » 24 cze 2012, 10:11

Mnie się coraz bardziej poodbają domy bez przedsionka, wydają się być bardzoe stylowe i nowoczesne.,
Od poczatku z mężem myslelismy o tym, żeby to zmienić i zostawić bez przedsionka.
Widze że jest więcej takich osób, coś nie będę w takim razie taka oryginalna jak myślalam :P
Kalina

Postautor: paluch » 24 cze 2012, 12:08

Nie spotkalem się wcześniej z domem budowanym bez przedsionka, to znaczy tylko w amerykańskich filmach. Nie podejrzewałem że w POlsce ktoś zechce wprowadzać ten styl. Cóż, kwestia do przemyślenia :)
paluch

Postautor: Bartosz Be » 25 cze 2012, 10:19

Zdecydowanie za przedsionkiem, nie jestem aż taki odważny by aż tak ryzykować.
Ale sam pomysł jest fajny, ale popieram przedmówców - nie w naszym klimacie.
Bartosz Be

Postautor: kamilos » 28 cze 2012, 08:23

Zdecydowanie przedsionek. Może nie jest to ładne, ale na pewno funkcjonalne. Podobają mi się na przykład szklane drzwi przez które widać resztę mieszkania. zawsze można jakos fajnie zaaranżować przedsionek tak aby nie kojarzył się z nudnym ciemnym i zimnym miejscem.
kamilos

Postautor: Dorota » 23 lip 2012, 10:53

Też jestem zwolenniczką przedsionków. Może i nie przeszkadzałby mi jego brak aż tak bardzo, ale ciężko mi sobie wyobrazić w naszym klimacie to. Ciągle deszcz pada i jest błodo, a tak w przedsionku zawsze wszystko pod reką - kapcie, wieszaki czy parasole ;)
Dorota

Postautor: Wioleta » 23 lip 2012, 12:30

Planujemy budowę domu drewnianego, wiec z przedsionkiem wydaje nam się on bardziej praktyczny. Jednak widziałam parę projektów bez i nie wydaje mi się żeby w czymkolwiek projekt taki na czymś tracił.
Wioleta

Postautor: Quinn » 21 sie 2012, 10:20

Zdecydowanie przedsionek, wiadomo nie za duży- byleby było miejsce na buty :) Jak w każdym szanującym się domu polskim - szafka na buty musi być :)
Quinn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Porady budowlane