Projekty ogrodzeń

Projekty ogrodzeń

Postautor: MG Projekt » 03 lut 2012, 08:04

Każdy piękny dom potrzebuje pięknego ogrodzenia, podkreślającego urok posesji.

Prezentujemy Państwu do wyboru cztery zróżnicowane projekty ogrodzeń, które z łatwością można dopasować do każdego stylu domu.

Pakiet "Projekty ogrodzeń" to cztery typy projektów technicznych ogrodzeń zewnętrznych dla posesji , które można wykorzystać do swojego domu. Projekt ogrodzenia frontowego jest potrzebny ze względu na konieczność przedłożenia go do urzędu ( procedura zgłoszenia).

Proponujemy cztery typy projektów ogrodzeń :
1) ogrodzenie murowane, z klinkierowymi słupkami i podmurówką, z metalowymi przęsłami parkanu , bramą i furtką:

Obrazek

2) ogrodzenie murowane, z klinkierowymi słupkami i podmurówką, oraz z wypełnieniem przęseł ze sztachet drewnianych na metalowej konstrukcji:

Obrazek

3) ogrodzenie nowoczesne, z betonowymi fragmentami pełnymi ( słupkami , podmurówka i ścianami ), oraz metalowymi przęsłami o nowoczesnym wzorze:

Obrazek

4) ogrodzenie klasyczne, z murowanymi słupkami i podmurówką, tynkowanymi, z metalowymi ozdobnymi przęsłami:

Obrazek

Więcej informacji na stronie: http://www.mgprojekt.com.pl/projekty-ogrodzen
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekty ogrodzeń

Postautor: inna » 20 mar 2012, 15:07

Czekam z nieciepliwoscia na ten pakiet zdecydowalismy ze wezmiemy wszystko w jednej pracowni skoro juz takie pakiety sa przygotowane i beda dopasowane do naszego wymarzonego projektu. :) dlatego beda i ogrodzenia i ogrzewanie podlogowe i pewnie jeszcze kilka innych zobaczymy na ile pozwola finanse ;)
inna

Postautor: MG Projekt » 12 cze 2012, 12:44

Zapraszamy do zapoznania się z pakietem ogrodzeń.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Postautor: Monika Czerwińska » 13 cze 2012, 13:01

Najbardziej podoba mi się ostatni typ ogrodzeń - klasyczne. Musimy jeszcze pomyśleć jak będzie pasował te ogrodzenie do naszego domu, ale chyba się zdecydujemy.
Dziękuje i pozdrawiam
Monika Czerwińska

Postautor: Dajmos » 14 cze 2012, 08:48

W końcu się doczekaliśmy pakietu ogrodzeń! :) Przyznam szczerze, że czekam jeszcze na pozostałe. Ja jestem zwolennikiem murowanych, więc 1 mi się podoba. Tylko jeszcze muszę projekt dobrać odpowiedni, mamy parę na oku, czekamy na wspólną decyzję.
Dajmos

Postautor: Tomuś » 13 lip 2012, 08:31

Mi bardzo przypadło do gustu ogrodzenie klasyczne ktoś wie jaka jest cena takiego pakietu?
Tomuś

Postautor: Buka » 17 lip 2012, 13:55

Cena pakietu to 300zł a realizacji nie mam pojęcia ;)Dla mnie równiez to ciekawe propozycje, ale chyba jestem jednak zwolennikeim murowanego - klasyka to podstawa!
Buka

Mój dziennik budowy

Postautor: john » 18 lip 2012, 13:49

a mi sie bardzo podobają nowoczesne, ale jestem ciekaw czy można zmienić kolory tych ogrodzeń czy jak to jest już określony typ??
john

Postautor: Halina K. » 21 gru 2012, 13:35

john,
chyba można.
Halina K.

Postautor: inkom » 27 wrz 2014, 11:09

Najbardziej atrakcyjnym ogrodzeniem jest typ czwarty czyli ogrodzenie klasyczne. Jest to ciekawe zestawienie klasycznych murowanych słupków z metalowymi elementami. Całość prezentuje się w dość nowoczesnym stylu, a jednak z zachowaną klasyką, którą otrzymujemy z metalowych ozdobnych przęseł. Takie ogrodzenie najbardziej pasuje do klasycznych projektów domów, ze skośnym dachem oraz wykuszami. Nie będzie natomiast pasowało do prostych projektów w nowoczesnym stylu.
Wyjątkowa oferta nowych mieszkań w Łodzi http://www.profitdevelopment.com.pl/nowe-mieszkania-lodz.html
inkom

Następna

Wróć do Pakiety dla domów