Projekt związany z działalnością gospodarczą

Projekt związany z działalnością gospodarczą

Postautor: Balek2 » 18 cze 2012, 12:47

Od jakiegoś czasu zamierzam założyć własną firmę. Poszukuje w tym celu siedziby, gdzie można prowadzić swoja działalność. Z racji tego, że jest to hotelarstwo muszę znaleźć ładny pensjonat albo hotel. Niestety na rynku nie ma zbyt wielu hoteli do sprzedania, ponieważ na ten rynek jest bardzo duży popyt. Wpadłem na pomysł zbudowania własnego pensjonatu. Znalazłem nawet ciekawy projekt U07
Nie jest to może ogromny budynek, ale w zupełności wystarczy na rozkręcenie działalności hotelarskie. A co wy o tym myślicie?
Balek2

Re: Projekt związany z działalnością gospodarczą

Postautor: Wyl » 27 sty 2013, 19:28

Balek2 pisze:Od jakiegoś czasu zamierzam założyć własną firmę. Poszukuje w tym celu siedziby, gdzie można prowadzić swoja działalność. Z racji tego, że jest to hotelarstwo muszę znaleźć ładny pensjonat albo hotel. Niestety na rynku nie ma zbyt wielu hoteli do sprzedania, ponieważ na ten rynek jest bardzo duży popyt. Wpadłem na pomysł zbudowania własnego pensjonatu. Znalazłem nawet ciekawy projekt U07
Nie jest to może ogromny budynek, ale w zupełności wystarczy na rozkręcenie działalności hotelarskie. A co wy o tym myślicie?

I co, znalazłeś już coś dla siebie? Podziel się tym, co udało Ci się wymyślec:)
Wyl

Postautor: frendzel » 16 paź 2018, 09:53

Obecnie już jest trochę możliwości, dla przykładu firma Złoty widok odnawia budynki do wykorzystania w formie pensjonatu w Karkonoszach. Jest to atrakcyjna lokalizacja, w której przez cały rok znajdzie się zainteresowanie turystów na noclegi. Dodatkowo też wiele osób wybiera góry na organizację np. szkoleń firmowych czy konferencji, więc zorganizowanie sali konferencyjnej w pensjonacie będzie dobrym rozwiązaniem. Jak ktoś będzie zainteresowany taką formą działalności to zapraszam to zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.
frendzel

Postautor: tapeciarz » 09 lut 2019, 18:20

jak planujesz otworzyć własną działalność to polecam zapoznać się z ofertą jaką przedstawia ten poradnik www.poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy znajdziesz tutaj bardzo dużo ważnych informacji odnośnie prowadzenia przedsiębiorstwa oraz wzorów wielu dokumentów zupełnie za darmo.
tapeciarz

Mój dziennik budowy

Postautor: Lola88 » 21 mar 2019, 16:15

Ja moge jeszcze tyle powiedzieć, że bardzo ważne tez jest dotarcie do potenacjalnych klientów. Są sposby by sobie np zwiększyć sprzedaż. Moja firma, np dzięki pozycjonowaniu zyskała większą rzeszę klientów. Tutaj oczywiście bardzo dziękuję agencji Proformat, której zleciłam pozycjonowanie mojej firmy.
Lola88

Wróć do Projekty domów