Projekt Viking 4

Re: Projekt Viking 4

Postautor: Viking 5 » 08 lut 2018, 19:46

witaj jak mozesz to wyslij zdjecia na mojego emaila.

Viking 5 pisze:
tomash_1982 pisze:
byq pisze:Witam,
Witam jak można poprosze o zdjecia tez jestem posiadaczem tylko viking 5 jestem na etapie dachu.
Jak mozna to zdjecia mile widziane na adres [email protected].
pozdrawiam
Projekt Viking 4 po adaptacjach (kilka zmian) złożony w urzędzie i czekamy na pozwolenie na budowę. Start Marzec/Kwiecień 2017.

Pzd

Witam,
Jestem na podobnym etapie jeżeli chodzi o Vikinga w wersji 4. Chętnie wymienię się doświadczeniami budowlanymi. Moja budowa będzie w woj. łódzkim. Zmiany w zasadzie kosmetyczne: powiększenie domu poprzez eliminację podcienia tarasowego, powiększenie kuchni, likwidacja spiżarni, zmniejszenie podcienia wejściowego i ściankę kolankową nad garażem podosimy o jedną cegłę tak, aby nie było konfliktu z kominem. Dokładamy jedno okno w pralni i trochę ją powiększamy kosztem łazienki.
Viking 5

Mój dziennik budowy

Re: Projekt Viking 5

Postautor: mikotrans » 06 mar 2018, 11:18

Witam , czy była by możliwość u kogoś zobaczy na żywo dom z projektu Viking 5 bądź Viking 4 .
nawet w surowym stanie - chodzi o zobaczenie przestrzeni jaka jest w realu .

kontakt meilowy [email protected]
mikotrans

Postautor: Mundos » 08 maja 2018, 10:30

Heja
Z zona jesteśmy o krok od zakupu tego projektu. Widzę, że parę osób podjęło się jego realizacji. Czy ktoś już z Was zamieszkał w tym domu? Jeśli tak to jak się mieszka? Jak już mieszkacie to co byście usprawnili, polepszyli w projekcie żeby było lepiej? Z jakim kosztem trzeba się liczyć by postawić ten dom w stanie surowym zamkniętym?

Pozdrawiam
Mundos

Postautor: Felipes » 10 maja 2018, 09:30

Ten viking 4 się świetnie prezentuje. Planujemy go wykonać u siebie. Cena z projekt jest całkiem fajna.
Felipes

Postautor: Mundos » 19 lis 2018, 02:55

Budowa ruszyla z koncem pazdziernika. Niestety sciany fundamentowe musza zostac podwyzszone, bo poziom chudziaka wyszedl ponizej poziomu gruntu. Czy jest to blad geodety czy architekta? Juz w momencie wyznaczania budynku i poziomow wykonawca powiedzial, ze sciany fundamentowe trzeba bedzie podniesc. Czy cos takiego mozna przewidziec na etapie projektowania, adaptacji projektu i zagospodarowania terenu?

Edit: wstawienie zdjecia.
Na zdjeciu widac sciany fundamentowe garazu. Wyciagniete do wysokosci wg projektu. Wykonawca doradza podniesienie scian o kolejne 3 warstwy. Na zdjeciu tego nie widac ale sciany fundamentowe pod pokojem sa jeszcze bardziej w ziemi. Z koleji strona kuchni jest wyzej. Dzialka ma spadek terenu gorka po stronie garazu i dolek po stronie kuchni. Roznica to okolo 30cm.
Załączniki
garaz.jpeg
garaz.jpeg (243.81 KiB) Przeglądany 319 razy
Mundos

Postautor: Nikola2912 » 23 kwie 2019, 18:21

Czy można prosić zdjęcia z budowy Viking 4, planujemy zakupić projekt :)
Nikola2912

Poprzednia

Wróć do Projekty domów