Projekt Szmaragd 3

Projekt Szmaragd 3

Postautor: MG Projekt » 25 sty 2013, 10:19

Projekt domu Szmaragd 3 jest wariantową wersją projektu Szmaragd. W projekcie Szmaragd 3 zamiast drugiego stanowiska garażowego zastosowano dodatkowy pokój. Sam dom to nowoczesna bryła budynku jednorodzinnego z atrakcyjnymi detalami współgrającymi z prostą formą zbudowaną na planie kwadratu, przykrytą kopertowym dachem. Projekt Szmaragd 3, jako całość, tworzy spójną, czystą kompozycję. Nowoczesny wygląd zewnętrzny budynku w harmonijny sposób koresponduje z wnętrzem, gdzie na parterze zaprojektowano jednoprzestrzenną otwartą część dzienną holu, jadalni i salonu, z dużymi przeszkleniami na ogród. Aneks jadalny częściowo połączono z kuchnią. Na parterze swoje miejsce znalazła także kotłownia z możliwością instalacji kotła na paliwo stałe, oraz zamiast drugiego stanowiska samochodowego zaprojektowano dodatkowy pokój mogący służyć jako gabinet, sypialnia gościnna, albo garderoba. Na piętrze umieszczono trzy sypialnie i łazienkę oraz dodatkowy pokój.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę:
http://www.mgprojekt.com.pl/szmaragd-3
Załączniki
szmaragd.jpg
szmaragd.jpg (51.8 KiB) Przeglądany 1537 razy
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Szmaragd 3

Postautor: smokuu77 » 24 mar 2013, 14:46

Bardzo gustowny i w takim stylu Topazów. Na pewno zarządziłbym pewne zmiany i wygrodził jadalnię od aneksu kuchennego. Chyba też zamiast robić garderobę, zrobiłbym jakieś pomieszczenie gospodarcze. No i koniecznie kocioł na paliwo stałe. Nikt jeszcze nie przyglądał się projektowi z bliska?
smokuu77

Postautor: ppstudio » 22 maja 2013, 13:44

Całkiem rozsądna cena jak za taki ładny metraż i za bardzo szykowny projekt. Nie można odmówić niczego temu domkowi. Robi wrażenie luksusowego dzięki tym ciemnym wstawkom z drewna i w ogóle całej kolorystyce. Duży plus za to, że wejście nie jest odsłonięte i tak na widoku, tylko schowane sprytnie w podcieniu!
ppstudio

Postautor: sówka » 23 cze 2013, 16:48

Bardzo podobny do Topazów. Bardzo szykowny i elegancki. czasem jak widać nie trzeba stromych dachów i wielu skosów, a też wyjdzie ładny domek :)
sówka

Postautor: stóweczka » 20 paź 2013, 18:04

ładne zadaszenie garażu, szkoda go, ale aż się prosi o taras :) ew. jakiś mały ogród zimowy i zamiast okna wyjście na tarasik.....
stóweczka

Postautor: dorian » 10 sty 2014, 08:13

przegladam projekty domow juz od dobrych dwoch miesiecy i chyba wciaz mam zbyt duzo "ale", bo jednak to wydatek i inwestycja na cale zycie. ten projekt wydaje mi sie byd dosc prosty w budowie i stosunkowo ekonomiczny jesi chodzi o uzytkowanie. tylko zastanawiaja mnie te duze przeszklenia z tylu - wygladaja bardzo ladnie, ale czy nie beda powodowac zbyt duzych strat ciepla?
dorian

Postautor: MonikaSzyc » 29 maja 2014, 10:56

O znalazłam! :D ... Właśnie ten projekt będę budować, całkiem niedawno go kupiłam . To rzeczywiście prawdziwy szmaragd wśród gotowych projektów domów :roll:
MonikaSzyc

Postautor: emilanaw » 29 sie 2017, 07:55

Nam tez się bardzo podoba, na chwilę obecna najbliższy ideału :)
emilanaw

Wróć do Projekty domów