Projekt Romeo

Projekt Romeo

Postautor: MG Projekt » 20 wrz 2012, 10:26

Obrazek

Prezentujemy uroczy i komfortowy dom jednorodzinny, dla cztero-sześcioosobowej rodziny, parterowy z poddaszem użytkowym. Budynek ma zwartą bryłę, zaprojektowaną na planie kwadratu, z dobudowaną częścią garażowo-gospodarczą. Główna bryła budynku przekryta jest symetrycznym czterospadowym dachem, z dużą lukarną w każdej elewacji. „Romeo” jest powiększoną wersją popularnego projektu „Julka” - jej większym bratem. Architektonicznie dom nawiązuje do tradycji polskiego dworku i przedwojennych willi, ale we współczesnym duchu – z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii. Dom jest bardzo dobrze izolowany – w łatwy sposób może stać się budynkiem energooszczędnym
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Romeo

Postautor: olgaImichał » 20 wrz 2012, 10:52

ciekawy projekt ale nie dla nas, wbrew pozorom w środku nie jest taki duży, jakoś ta przestrzeń dziwnie zaaranżowana . na piętrze są dwa balkony, a trzy pokoje, jeden jest jawnie dyskryminowany ;) Taki jest jakiś mounmentalny
olgaImichał

Postautor: AdamZawada » 20 wrz 2012, 11:11

Wygląda na duży ale w środku nie ma tak wielu pokoi. Ja mam 4 dzieciaków i wiem, że niestety projekt mi się podoba to się w nim nie zmieścimy. Ale dla rodziny 2+2 myślę, że jest całkiem okey, czyli dla większej części jednak :) Życzę powodzenia w budowie i czekam na wnioski z realizacji.
AdamZawada

Postautor: meryJB » 21 wrz 2012, 08:02

Faktycznie coś ma z przedwojennej wilii, mi ten projekt się podoba. Ktoś może również się nad nim zastanawia? Zapraszam do dyskusji nad wnętrzem, może coś byśmy zmienili? :)
meryJB

Postautor: ewkaM » 21 wrz 2012, 09:44

o widzę, że nowy projekt. zapowiada się całkiem ciekawie, dla dużej rodziny. Nie jest do końca w moim stylu, ale kilka przeróbek i mógłby być całkiem fajny, co o nim myślicie?
ewkaM

Postautor: ilona24 » 23 paź 2012, 07:54

Bardzo podoba mi się ten projekt. Być może to jest właśnie to. Mam jedno zastrzeżenie- brak pralni z suszarnią i oddzielnej garderoby. Pokój przeznaczony na sypialnię rodziców wydaje mi się bardziej odpowiedni dla dziecka (chodzi o rozmieszczenie wg. stron świata. Światło po południu do odrabiania lekcji). Sypialnię zrobiłabym od wschodu. Zastanawiam się czy zaadaptowanie poddasza na pralnio-suszarnię i garderobę to dobry pomysł? :D
ilona24

Postautor: kamilos » 24 paź 2012, 10:09

Myślę, że masz bardzo dobry pomysł, ale strycj jest bardzo duży wieć można cos tam jeszcze innego zrobic
kamilos

Postautor: Ovidiusz P. » 19 gru 2012, 09:57

Muszę się zgodzić odrobinę z iloną odnośnie przeznaczenia i wygospodarowania pomieszczeń. A projekt ogólnie godny podziwu- rzeczyśwcie nazwa jest adekwatna do looku. Myślę że to faworyt dla większości kobiet. Tak drogie Panie?
Ovidiusz P.

Postautor: Reverof » 27 sty 2013, 18:23

Ovidiusz P.
dlaczego tak uważasz? rzeczywiście razem z przyjaciółką bardzo podoba nam się ten projekt, ale raczej nie jesteśmy w stanie powiedzieć dlaczego:)
Reverof

Postautor: martalipiec » 23 mar 2013, 22:45

Dobrze zaaranżowany i ze smakiem. Dopracowany w każdym detalu, myślę, że o to chodziło w "faworycie kobiet". Idealna dbałość o szczegóły, no i te okiennice - zawsze miałam słabość do okiennic. ;)
Ma w sobie trochę z pałacyku, ale nie jest przesadzony, wszystko w dobrym guście.
Ktoś się w końcu do niego przymierza?
martalipiec

Następna

Wróć do Projekty domów