Projekt Otwarty

Re: Projekt Otwarty

Postautor: Tola » 21 mar 2012, 14:33

Piękne wnętrze, chociaż ja myślałam bardziej o ciepłym środku. Kolorowe w stylu pop-art ściany i meble...ale ta nowoczesność nei jest taka zła ;) Nie wiem czy w takim domu nie czułabym się jak w hotelu. Te kolory, ten błysk, wszystko jak w wynajętym pokoju, a gdzie rodzinny klimat? Ciekawe jak wygląda pokój dla dziecka w takim stylu?
Tola

Postautor: arnoldo » 21 mar 2012, 20:16

a ja bym się czuła jak w domu - a nawet jak w raju:)))) to jest coś! a nie te nudne i zachowawcze chałupinki co sobei ludzie na ogól stawiają - to dom z wizją!!:))) rewelka!!
arnoldo

Postautor: pkurdus » 08 sie 2012, 17:58

Witam,

mam prośbę i pytanie do wszystkich odwiedzających post "Projekt Otwarty". Czy ktoś zdecydował się na ten projekt i obecnie jest na etapie budowy.
Projekt bardzo mi się spodobał ale znajomy architekt stwierdził że ten dom w rzeczywistości nie będzie się prezentował aż tak efektownie. Podobno będzie wyglądał jak "stodoła" (ze względu na szeroką elewację frontową). Z tego powodu szukam kogoś na etapie budowy i jeśli byłaby taka możliwość to poprosić o kilka zdjęć.

Mój adres email to: [email protected]

Pozdrawiam
pkurdus

Postautor: smykus » 17 maja 2013, 13:23

Wiesz co, moi znajomi mają Otwartego, więc jeśli pojadę do nich to cyknę mu parę fotek. W każdym razie, zapewniam Cię, że nie wygląda jak stodoła, oj nieeee... Może tamten architekt chciał Ci wcisnąć swój projekt, co? :D Dom prezentuje się u nich imponująco, ale włożyli w to wiele czasu, serca, roboty no i, nie ukrywajmy, pieniędzy. Ale jeśli kogoś stać i pragnie nowoczesnego i luksusowego domu, to ja się pytam - czemu nie???
smykus

Postautor: joannaF » 26 maja 2013, 20:09

Witam

my właśnie chcemy zaczynać z budową otwartego, czy możesz nam też przysłać parę zdjęć tego domku.
e-mail : [email protected]

pozdrawiam
joannaF

Postautor: violcia_tbg » 01 lip 2013, 14:23

Witam, zabieramy się z mężem za budowę Otwartego. Czy jest może ktoś mający zdjęcia zrealizowanego projektu? [email protected]
Pozdrawiam :)
violcia_tbg

Postautor: martalipiec » 15 lip 2013, 13:29

My również jesteśmy zainteresowani zdjęciami z realizacji oraz jakimiś realnymi wycenami ile naprawdę Was wyszła budowa :)
martalipiec

Postautor: kopsina » 23 wrz 2013, 11:38

Cześć,

strasznie Was tu duże, ale ja bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia z realizacji, szukam pomysłu na elewację i kolor okien w Otwartym.Bardzo proszę o zdjęcia na [email protected].

Dzięki
kopsina

Postautor: kopsina » 23 wrz 2013, 11:39

Cześć,

strasznie Was tu dużo, ale ja bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia z realizacji, szukam pomysłu na elewację i kolor okien w Otwartym.Bardzo proszę o zdjęcia na [email protected].

Dzięki
kopsina

Postautor: krusty » 23 paź 2013, 07:43

Kopsina, poszukaj gdzieś w necie, zdaje się że widziałem gdzieś realizacje z Otwartego...
krusty

PoprzedniaNastępna

Wróć do Projekty domów