Projekt Otwarty 3

Projekt Otwarty 3

Postautor: MG Projekt » 12 lip 2012, 13:33

Pow. użytkowa: 147.85 m2 / Koszt realizacji: 407 680 zł

Obrazek

„Otwarty 3” to mniejsza wariantowa wersja popularnego projektu „Otwarty” z naszej pracowni. Dom jest wygodną miejską willą dla cztero-sześcioosobowej rodziny. Zwarta bryła budynku, o prostokątnym rzucie, przekryta jest dwuspadowym symetrycznym dachem. Prostota konstrukcji i architektoniczna oszczędność form łączy się tutaj z ciekawym i dopracowanym detalem, oraz solidnymi nowoczesnymi materiałami. Architektonicznie „Otwarty3” jest propozycją dla osób pragnących domu nowoczesnego, ale jednocześnie w tradycyjnej „skórze” budynku z dwuspadowym dachem. Oglądając projekt od razu rzucają się w oczy piękne przeszklenia konstatujące z fragmentami pełnych ścian.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Otwarty 3

Postautor: Tomuś » 13 lip 2012, 07:40

Równie piękny jak wersja podstawowa,najlepsze te drzwi szklane az do samego sufitu;)
Tomuś

Postautor: Kilka » 13 lip 2012, 08:02

Przeglądałam projekt i Otwarty 2 i Otwarty 3. Przyznam szczerze, że ciesze się że ktoś pomyślał o mniejszej wersji Otwartego. Projekt jest bardzo ciekawy nie tylko ze względu na świetny, nowoczesny wygląd. Patrząc na charakter domu, to wiele zostało z projektu pierwotnego - Otwartego. Jednak metraż jest dwa razy mniejszy i cena też niższa. Odrobinę powiększyłabym kuchnie, a tak to zastrzeżeń do pomieszczeń nie mam. Bardzo mi się podoba ten projekt ;)
Kilka

Postautor: john » 18 lip 2012, 13:37

Jak fajnie, ye natrafilem na ta strone. Długo szukałem projektu aż tu natrafiłem na Otwartego;) Bardzo przyjemny projekt chyba sie na niego zdecydujemy ale jeszcze musze to obgadać z rodzinką.
john

Postautor: Patryk » 23 sie 2012, 08:53

Zarówno Otwarty 2 i 3 ciekawie się prezentują. Układ pomieszczeń jest praktyczny i tu i tu, chociaż jak dla mnie Otwarty 3 jest bardziej wygodny. Ciekawe jak wyjdą te projekty w realizacji :) Cóż, czekamy na pierwszych inwestorów!
Patryk

Postautor: esteban » 18 wrz 2012, 12:42

john i jak zdecydowałeś się? bardzo ciekawy projekt, rozważamy kilka opcji, jestem ciekawy Twoich opinii i nabytego przy tym doświadczenia
esteban

Postautor: marley » 19 wrz 2012, 08:52

Również jestem bardzo ciekawy czy ktoś się zdecydował na Otwartego 3, wygląda bardzo nowocześnie a przy tym nie jakoś bardzo surowo. Zainteresował mnie, wprowadził bym tam kilka eko rozwiązań i można budować. Pogadam z rodzinką, ale otwarty wysunął się na prowadzenie.
marley

Postautor: Wyl » 27 sty 2013, 20:19

Hmm, zastanawiam się jak mam rozumieć słowa: "brak tu typowych okiennych parapetów i grzejników wiszących pod oknami", ktoś wie ?:)
Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.
Wyl

Postautor: michkor » 24 mar 2013, 13:00

Ultranowoczesny! Dawno nie widziałem tak niespotykanego projektu, ostatnio mam wrażenie że wszystkie te domki podmiejskie podobne do siebie... Ten dach z podcieniami, ten balkon... Osobiście, o ile to jest jeden poziom, rozszerzył bym balkon na dach garażu i zrobił duży taras. Albo podniósł dach garażu, żeby się poziomy wyrównały. Co o tym myślicie?
michkor

Postautor: sówka » 21 maja 2013, 13:09

Ktoś ostatnio walnął, że Otwarte wyglądają nieładnie przez frontową elewację. No matko, ktoś tu oczu nie ma, ten projekt jest przefajny i bardzo, ale to bardzo nowoczesny! Największe wrażenie robią na mnie te przeszklone balkony, są takie estetyczne i modernistyczne :) Gdyby mnie tylko było stać, nie wahałabym się ani chwili ;)
sówka

Następna

Wróć do Projekty domów