Projekt Otwarty 3

Re: Projekt Otwarty 3

Postautor: archicad » 23 cze 2013, 17:14

Też to czytałem, że wygląda jak stodoła :D ależ się uśmiałem! ;) Otwarty jest ultranowoczensy. Wiem że o gustach się nie dyskutuje ale bez przesady. Czasem nie ma co się odzywać, bo aż wstyd sie potem robi :P
archicad

Postautor: modena » 21 paź 2013, 08:14

Otwarty jest zupełnie w moim stylu :) Bardzo mi się podobają takie domki ale nie sądzę by było nas na taki stać. Jednakże uważam, że tu by się od raxzu przydała pompa ciepła i wszystko takie bardzo ekologiczne, bo ten domek wyprzedza naszą epokę :P
modena

Postautor: albosonia » 18 lis 2013, 09:20

Dwuspadowy dach - to jest to! W połączeniu z nowoczesną aranżacją - wypada idealnie. Najpierw natknęłam się na pierwszą wersję projektu Otwarty, ale powierzchnia okazała się zbyt duża. Ten mniejszy wariant zdecydowanie bardziej mnie przekonuje. Przeszklenia tworzą ciekawy efekt ale jak będzie z utrzymaniem ich w czystości? Tego się obawiam, bo to moja działka.
albosonia

Postautor: Grazka » 30 sty 2014, 10:00

Pięknie, ustawne pokoje na I pietrze lub poddaszu nie wiem jak to dokładnie nazwać. Bardzo mi się podoba ze jest tyle przestrzeni i nie są po uciskane żadne pokoiki gdzieś po bokach.
Obrazek
Grazka

Postautor: deeluxe » 06 mar 2014, 14:28

Chcemy z żoną rozpocząć latem budowę tego domu. Szukamy kontaktu do osób, które go już realizują lub zrealizowały. Chcielibyśmy wymienić uwagi, porozmawiać i ew. się spotkać, aby zobaczyć go "na żywo."

Czy ktoś z tu obecnych buduje otwartego 3? Szukamy namiary do osób z wielkopolski lub lubuskiego najlepiej, chociaż niekoniecznie.

Będziemy bardzo wdzięczni za kontakt.
[email protected]
deeluxe

Postautor: HPMP » 24 paź 2014, 11:53

Dach i balkon Otwartego4 w naszym wykonaniu:
https://drive.google.com/file/d/0BwBS5JfRmMeGaXE0RnRId0JMcEE/view?usp=sharing

Technologia poszycia i termoizolacji Schneider-Holz o dużej pojemności cieplnej, drewno klejone i lite w projektowanej klasie wytrzymałościowej, impregnowane ciśnieniowo w obróbce numerycznej CNC, pokrycie Erlus Linea i kilka innych detali.
Zapraszam, jeśli mogę w czymś pomóc.
Hubert Pietrzak, HPMP, Poznań

Na marginesie - bardzo zmyślny projekt!
Załączniki
HPMP Otwarty4.JPG
HPMP Schneider-Holz; Otwarty 4
HPMP Otwarty4.JPG (252.6 KiB) Przeglądany 1125 razy
Ostatnio zmieniony 30 paź 2014, 23:18 przez HPMP, łącznie zmieniany 2 razy
HPMP

Postautor: Działkowiec » 25 paź 2014, 19:41

Według mnie, bardzo ładny projekt, który dzięki usytuowaniu dachu nad balkonem wprowadza funkcję przykrytego tarasu zwiększając funkcjonalność i atrakcyjność budynku.
Działkowiec

Postautor: KasiaKuba » 19 cze 2015, 09:19

Witam serdecznie,

Ogromna prośba do osób które zdecydowały się na zakup projektu i realizację budowy Otwarty 3.
Potrzebowałbym z żoną informacji odnośnie samej realizacji. Bardzo proszę o kontakt priv.

Kuba i Kasia
KasiaKuba

Poprzednia

Wróć do Projekty domów