Projekt Otwarty 2

Projekt Otwarty 2

Postautor: MG Projekt » 26 cze 2012, 14:02

Pow. użytkowa: 165.55 m2 / Koszt realizacji: 479 800 zł

Obrazek

Projekt Otwarty 2 to dom dla cztero-sześcioosobowej rodziny. Jest to mniejszy brat popularnego projektu „Otwarty” z naszej pracowni. Projekt to nowoczesna willa miejska, z pięknymi przeszkleniami otwierającymi wnętrze domu na otaczający ogród. Architektura budynku łączy w sobie prostotę bryły przekrytej łagodnym dwuspadowym dachem, z nowoczesnymi detalami architektonicznymi i materiałami zastosowanymi na elewacjach. W efekcie budynek jest bardzo efektowny. Prostokątną bryłę z wbudowanym garażem wieńczy symetryczny dach przekrywający poddasze użytkowe. Prosty kształt i logiczny układ konstrukcyjny budynku, pozwolą na łatwą budowę i - wbrew pozorom – niewielki koszt realizacji (biorąc pod uwagę duże przeszklenia będące wartością samą w sobie). Wnętrze domu jest przestronne, a poszczególne pokoje duże i kształtne. „Otwarty 2” mimo niewielkiej powierzchni można uznać za komfortowy, wręcz luksusowy dom dla współczesnej rodziny.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Otwarty 2

Postautor: Andrzejj » 28 cze 2012, 08:43

Bardzo ciekawy projekt ktos ma zamiar kupić?
Andrzejj

Postautor: Jurek » 03 lip 2012, 11:33

Projekt jest mniejszy o 100m2! Fajne rozwiązanie dla tak mocno zmniejszonej powierzchni. Pokoje zgrabne, otwarta kuchnia - jak dla mnie wygląda super. Pomysł ciekawy, bo przyznam szczerze, że Otwarty mi się bardzo podoba, jednak nie mój metraż i nie moja cena...
Ciekawy jestem kto będzie pierwszy budował :)
Jurek

Postautor: john » 18 lip 2012, 13:40

To moj drugio projekt na liście pierwszy jak na razie jest Otwarty 3;] Ten jest trochę wiekszy wiec dla nas bardziej na plus;)
john

Postautor: Patryk » 23 sie 2012, 08:51

Kiedyś bliżej się przyglądałem Otwartemu i również przyznaje rację, fajnie że taki ciekawy projekt został pomniejszony. Trafi do większej ilości osób, może trochę stracił na ogólnej prezencji ( właściwie to Otwarty tym wielkim metrażem też robił wrażenie) ale mniejsze wersje tez pięknie się prezentują. Czekam na pierwsze sprawozdania inwestorów ;)
Patryk

Postautor: esteban » 18 wrz 2012, 13:08

Jak na taki metraż to z zewnątrz wygląda powalająco. MG Projekt ma zdecydowanie za dużo rozwiązań , nie wiadomo na co się zdecydować :P
A tak na poważnie, to również rozważam jego wybór, lubię nutkę nowoczesności w domu, a ten wygląda jak najbardziej okey. Czy ktoś się na niego już zdecydował? musi super wyglądać w terenie, jestem bardzo ciekawy, podzielcie się czymś !
esteban

Postautor: kubekwkubek » 17 maja 2013, 17:32

Ładna willa miejska i faktycznie, 165? Wow, niesamowite! Bardzo nowatorskie rozwiązania, choć na niebieskie drzwi nie odważyłabym się. ;)
przy takiej powierzchni można śmiało żonglować pomieszczeniami, więc myślę że ten projekt zyskałby uznanie zwłaszcza u rodziny, która chce mieć dużo przestrzeni dla dzieci ale i dla siebie - np. po osobnym gabinecie itp. ;)
kubekwkubek

Postautor: klifff » 18 cze 2013, 13:15

Też macie wrażenie, że ten Otwarty prezentuje się znacznie ładniej niż pierwowzór? Przez to, że jest niższy, jest też zgrabniejszy...
klifff

Postautor: dragon » 22 wrz 2013, 16:10

Zauważyłem ostatnio mnóstwo dwuspadowych dachów, to jakiś trend teraz ktoś wie?
dragon

Postautor: Jędrek77 » 05 gru 2013, 14:32

chyba faktycznie taka moda. osobiście mi się podoba ale wiem, że niektórzy mają zastrzeżenie odnoście późniejszego zagospodarowania przestrzeni na poddaszu. w tym przypadku widać, że nawet do nowoczesnego domu pasuje ten rodzaj dachu.
Jędrek77

Następna

Wróć do Projekty domów