Projekt Michałek

Projekt Michałek

Postautor: MG Projekt » 09 lut 2012, 11:57

Pow. użytkowa: 102.15 m2 / Koszt realizacji: 224 760 zł

Obrazek

„Michałek” został zaprojektowany jako wygodny dom dla czteroosobowej rodziny - jest parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze przewidziano obszerną część dzienną , z salonem , aneksem jadalnym, ładną – częściowo otwartą kuchnią, holem i dużą kotłownią. Na poddaszu mieszczą się trzy sypialnie i wygodna łazienka. Tradycyjna bryła budynku, zbudowana na planie kwadratu, została przekryta dwuspadowym dachem, z lukarnami.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Michałek

Postautor: Maska » 16 mar 2012, 11:29

Rewelacyjny projekt domu, stonowany ale nie nudny. Nie duży i fajne zagospodarowany, muszę pokazać go mężowi, może się zdecydujemy. Fajnie zagospodarowany, jest duża kotłowania.....ciekawe...
Maska

Postautor: Anneke » 16 mar 2012, 11:49

Rzeczywiście ciekawy, mnie najbardziej podobają się te klinkierowe wykończenia.
Fajnie, że dom można postawić w kwocie małego mieszkania w Wawie, to podnosi na duchu.
Powierzchnia jest ciut za mała, przydałoby się 20-30 m2 więcej, większa łazienka na dole, otwarta kuchnia...
Na szczęście MG Projekt podobno z przeróbkami problemów specjalnych nie robi.
Także ołówki w dłoń!
Anneke

Postautor: Kruszynka » 23 mar 2012, 08:31

Myślałam że trochę większą ma powierzchnie, 100m2 to jest trochę mało, ale znowu bez przesady. Ogród będzie większy ;)
Podoba mi się to że jest obszerna część dzienna, gdzie można zaplanować wiele rzeczy, fajny dostęp do kuchni. Co do wizualnej części zewnętrznej, podobają mi się lukarnie, fajnie wykończony, nie jest taki standardowy.
Anneke, zazdroszczę ci tego zapału do planowania:D ja się kompletnie na tym nie znam i zostawiam to mężowi
Kruszynka

Postautor: Anetka » 03 kwie 2012, 12:29

Mały, uroczy domek. Wygląda na malutki, ale 100m2 to wcale nie aż tak mało, dlatego nie wiem o co Ci Kruszynka chodzi ;)
Bierzemy go pod uwagę, ale zlikwidowalibyśmy lukarnie, w celu ograniczenia trochę kosztów. Annakee ty naprawdę masz wenę twórczą, masz jeszcze jakieś ciekawe propozycję przeróbek?
Anetka

Postautor: Amarantus » 23 maja 2012, 07:04

Bardzo klasyczny dom, podobałby się żonie. :D Dla mnie nieco za klasyczny i trochę za mały, niby 100m2 to dużo, ale z drugiej strony takie wielkości mają mieszkania, więc jakbym budował dom, to już wolałbym żeby miał jednak metrażycho. :D
Amarantus

Postautor: Buka » 23 maja 2012, 13:52

Rzeczywiście dom wygląda na mały, a ma metraż ponad 100m2! Jest niezwykle uroczy i funkcjonalny. Wygląda dobrze z każdej strony, co jest jego ogromnym plusem. Czekam na zdjecia z realizacji! Mam nadzieję, że wkrótce ktoś je wstawi bo jesteśmy coraz blizej podjęcia decyzji
Buka

Mój dziennik budowy

Postautor: Julianna » 14 cze 2012, 07:36

Wygląda na mały, dlatego to Michałek a nie Michał :)
Dom bardzo nam się podoba, jest uroczy i stylowy. Ma prosty i przejrzysty układ pomieszczeń. Chętnie zobaczylibyśmy ten domek na żywo, ktoś go może już wybudował? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Julianna

Postautor: dmj » 18 cze 2012, 11:48

Witam,

Mi również projekt bardzo się podoba. Mam jednak pytanie związane z lokalizacją schodów. Gdy patrzę na przekroje budynku wynika z nich że górny bieg schodów widoczny jest w salonie. Czy się mylę ? Czy można w prosty sposób na etapie adaptacji to zmienić ?

Pozdrawiam,
darek
dmj

Postautor: ŁukaszPiech » 24 cze 2012, 13:33

Fajny, niewielki projekt domu. Moi znajomi chcieli go budowac, narazie sa na etapie wprowadzania zmian. Jak tylko zaczą, obiecuje jakieś fotki ;)
z tego co wiem, to bardzo podoba im się zagospodarowanie wnętrza i taras.
ŁukaszPiech

Następna

Wróć do Projekty domów