Projekt Maja

Projekt Maja

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 07:50

Pow. użytkowa: 195.13 m2 / Koszt realizacji: 381 472 zł

Obrazek

Projekt Maja to idealna propozycja dla rodziny cztero-pięcioosobowej. Budynek posiada atrakcyjną bryłę z łagodnym, wielospadowym dachem, w który wkomponowano duże lukarny z balkonami oraz obszerny podcień od strony ogrodu. Na parterze prócz dużego salonu zaprojektowano dodatkowy pokój - gabinet lub sypialnię gościnną. W części piętra znajdują się sypialnie oraz duża łazienka. Strych nad garażem można wykorzystać jako pralnię z suszarnią. Pracownia posiada także wersję projektu z czterema sypialniami na poddaszu.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Maja

Postautor: Pani_domu » 19 lut 2012, 11:58

Długo zastanawiałam się, który projekt wybrać - Maję czy Hetmana. Oba są świetne. W końcu po sporych przemyśleniach zdecydowałam się na tego drugiego i teraz już spokojnie mogę myśleć o kolejnych etapach powstawania domu moich marzeń :) Kilka pakietów też zamówionych i zaczynamy budowę może jeszcze na wiosnę. Trzymajcie kciuki :)
Awatar użytkownika
Pani_domu

Postautor: corin » 20 lut 2012, 10:56

trzymam kciuki:) ja jeszcze jestem w lesie cha cha, możesz mi podpowiedzieć co najbardziej brałaś pod uwagę wybierając projekt, bo może ja sie do tego źle zabieram - przeglądam setki projektów (wyznaczyliśmy koszty i wielkość mniej więcej) i tak trochę po omacku,, jak już znajdę coś fajnego to mąż coś tam marudzi, potem dzieci i koniec świata... nic im sie nie podoba, a sami nie chcą szukać, gratuluje wyboru i pozdrawiam
Awatar użytkownika
corin

Postautor: Kubista » 09 lip 2012, 11:19

Maja jest póki co moim faworytem. POdoba nam się wizualnie - ciekawa bryła, bardzo ładna i nie nudna. Taras to po prostu moje marzenie - pełno pomysłów mam juz na jego aranżacje ;) NIe wiecie jak rozkładają się koszty budowy tego projektu? Pracownia podaje niecałe 400 tys - jest szansa zmieścić się w 450 tys??
Kubista

Postautor: Jan68 » 11 wrz 2012, 08:38

Kubista- myślę ,że to w dużej mierze zależy od materiałów ( jakich użyjesz i za ile kupisz) oraz od wykonawców ( ile sobie policzą).
Mnie się projekt też bardzo podoba, ciekawy styl i dość wygodne pomieszczenia. Jednak jak dla mnie łazienka na parterze jest trochę za ciasna, tak samo sień i kuchnia...musielibyśmy tutaj parę rzeczy przerobić na pewno. Jak to u was wygląda?
Jan68

Postautor: andrzejowy » 12 wrz 2012, 09:01

Jan68 - sień - w sensie przedpokój? Macie jakieś zdjęcia, albo więcej projektów wnętrza? Szukam właśnie domu dla 5 osób, wydaje się bardzo dobrym wyborem.
andrzejowy

Postautor: katwoj » 21 kwie 2013, 17:57

Przepiękny! Czy ktoś już rozważał Maję? Po Sadze to nasz drugi projekt, który bierzemy poważnie pod uwagę!
Jak wygląda sprawa z adaptacją strychu na drugą łazienkę? Zależałoby nam na dwóch. No i koniecznie kotłownia i wejście z garażu do domu - wewnętrzne. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić mi te wszystkie elementy? :)
katwoj

Postautor: emtec » 22 lip 2013, 10:49

Pani_domu - jak Ci idzie budowa Hetmana? Możesz powiedzieć co Cię skłoniło do Hetmana? Bo Maja też się nam bardzo podoba! :)
emtec

Postautor: smykus » 22 paź 2013, 11:58

Hetman jest dość dostojny i całkiem masywny. Pewnie też stąd jego nazwa. Jest tradycyjną bryłą, dość dworkowy i elegancki. Pewnie z tego powodu podoba się wielu osobom :)
smykus

Postautor: Mariaka » 04 gru 2013, 11:13

Mnie z kolei ten projekt kojarzy się z Agatką.
Być może jednak to tylko pozorne podobieństwo.
Bardzo podoba mi się zastosowanie podmurówki i wykorzystanie kamienia na kolumnach wejściowych.
Nasi znajomi mają dom podmurowany w ten sposób na około pół metra od ziemi.
Bardzo to sobie chwalą ze względu na fakt, iż łatwo utrzymać ten kamień w czystości.
Mariaka

Następna

Wróć do Projekty domów