Projekt Maja 2

Projekt Maja 2

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 07:48

Pow. użytkowa: 208.13 m2 / Koszt realizacji: 434 641 zł

Obrazek

Projekt Maja 2 to wersja wariantowa projektu Maja. Od projektu podstawowego różni się podwójnym garażem i powiększonym zapleczem gospodarczym, tak przydatnym w domu. Estetyka zewnętrzna projektu także została zmieniona. Nawiązuje do modnego ostatnio stylu pełnych uroku, jednocześnie sprawiających wrażenie solidności i harmonii domów dla przedstawicieli klasy średniej.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Maja 2

Postautor: Robin » 23 lut 2012, 09:02

Bardzo fajny, klasyczny dom. Podoba mi się bryła budynku i cały wygląd. Garaż na dwa miejsca, spora kotłowania zaraz za nim i dobre rozwiązanie. Dobre rozmieszczenie pomieszczeń. Dzięki temu mamy sporą przestrzeń od kuchni aż po pokój dzienny. Bardzo dobrze to wygląda.

Szukam projektu domu do powierzchni zbliżonej do 200 metrów kwadratowych i muszę przyznać, że Maja 2 to ciekawa propozycja. Sam nie wiem, na który ostatecznie się zdecydować. Willa na borowej, topaz 3, sonet... Wszystkie inne i wszystkie fajne, a projekt trzeba wybrać jeden :)
Robin

Postautor: mikrutek » 08 mar 2012, 12:56

o łał
Obrazek

co sądzicie??? ja jestem pod wrażeniem :)) piękne okna!! rewelacja:))
mikrutek

Postautor: j_jar » 09 mar 2012, 13:42

hehe no widzę, że nie tlyko ja tak się jaram tymi oknami .. gdzie to jeszcze w joannie? czy w zaciszu? kurde już mi się to miesza chyba notatki trzeba robic hehe ale jest jedno ale takich bajerow typu okna z łukami - niestetty kasa kasa, wyglada super ale taka stolarka jest zdecydowanie droższa
j_jar

Postautor: BabaJaga » 09 mar 2012, 13:47

Cena realizacji jest naprawdę bolesna....ale za to jaka chata...genialna, niczy z bajki, podoba mi się w nim wszsytko- okna, wejście, balkon, podwójny garaż, wyjście na taras. Duuuży plus za okna, są nieziemskie....<zakochana>
Ktoś już się na niego zdecydował?
BabaJaga

Postautor: korosi » 09 mar 2012, 13:51

witam, przy takiej powierzchni cena jest adekwatna
szukam projketów domów ok 200 m (+/-) zależy mi dachu wielospadowym jak macie jeszcze jakieś odobne projekty, to dajcie cynk, bo trochę tu tego dużo generalnie, pozdrawiam.
korosi

Postautor: Julianna » 20 lip 2012, 07:27

Rzeczywiście dosyć obszerny dom :) Chyba gdzieś widziałam realizacje - coś mi się tak wydaje...
Dom sam w sobie bardzo przyjemny i wizualnie i praktycznie. Piękny taras i przestronny salon z wykuszem- idealnie trafione w mój gust.
korosi pisze: zależy mi dachu wielospadowym jak macie jeszcze jakieś odobne projekty, to dajcie cynk, bo trochę tu tego dużo generalnie, pozdrawiam.

Dlaczego zależy Ci na dachu wielospadowy? Chyba osobiście bardziej przekonana jestem do dwuspadowych ;)
Julianna

Postautor: evie_ei » 17 lis 2012, 17:17

My już urządzamy :)
evie_ei

Postautor: Gacek » 19 lis 2012, 12:45

evie_ei pisze:My już urządzamy :)

Evie-ei Super, gratulacje! podzielcie się jakimiś sowimi uwagami, które pokazały się przy budowie!
byłoby super, jakbyście mogli podzielić się zdjęciami jak wyszedł domek z zewnątrz i w środku.
Czekamy!

pozdrówka!
Gacek

Postautor: evie_ei » 21 lis 2012, 22:14

Gacku, wprowadziliśmy trochę zmian. przede wszystkim podpiwniczyliśmy chatę, schody zrobiliśmy w innym miejscu /nie pasował nam spocznik ulokowany w oknie, w przejściu do garażu, no i musieliśmy gdzieś zrobić wejście do piwnicy/. Powiększyliśmy nieco okna w salonie /są jeszcze piękniejsze/, dołożyliśmy drugi filar... Jeśli budujesz i chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do obejrzenia, ewentualnie możemy udzielić informacji przez tel.,pisz na prv. /Zapraszam na murator-forum, jest wątek maja2, choć obecnie mało kto tam zagląda, to można poczytać o zmianach , problemach, udoskonaleniach...
Nie mam dobrych zdjęć i czasu, ale może kiedyś się sprężę i coś wrzucę. Pozdrawiam tych co zaczynają, z perspektywy tych co już na finiszu :)
evie_ei

Następna

Wróć do Projekty domów