Projekt Luka

Projekt Luka

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 07:59

Pow. użytkowa: 149.15 m2 / Koszt realizacji: 385 610 zł

Obrazek

Prezentujemy śliczny domek jednorodzinny dla cztero-sześcioosobowej rodziny, parterowy z poddaszem użytkowym, przekryty kopertowym dachem, z dobudowanym garażem. Bryła została oparta na planie kwadratu, do którego dołączono część garażową. Kopertowy dach urozmaicają lukarny – frontowa z zadaszeniem nad wejściem, wspartym na dwóch kolumnach, oraz ogrodowa z balkonikiem. Od strony ogrodu zaprojektowano dwa dodatkowe zadaszenia: nad częścią tarasu, przekrywające wyjście z salonu do ogrodu, oraz techniczne – przy wyjściu z pomieszczenia gospodarczego do ogrodu.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Luka

Postautor: Asia » 27 sty 2012, 11:53

W pewnej piosence Luka mieszkała na drugim piętrze, a tu mogłaby zająć ewentualnie poddasze. Od zawsze podobaly mi sie domu na podstawie kwadrata. Według mnie maja wtedy uporzadkowana przestrzen w srodku.
Asia

Postautor: Asia » 19 lut 2012, 14:04

No i mogę już napisać jedno - projekt wybrany i zakupiony :) Nie trwało to jakoś szczególnie długo :) Kilka pakietów jeszcze zamówionych przy okazji i teraz nie pozostaje nic innego jak zacząć budowę. Projekt zostanie zbudowany praktycznie bez żadnych zmian - jest tak dla mnie idealny :D
Asia

Postautor: Jaggy » 14 maja 2012, 13:30

Witam,
właśnie obserwowałem ten projekt, podoba mi się takie rozwiązanie. Szkoda tylko że taras jest taki mało ciekawy, bez zadaszenia- chyba że znacie jakieś ciekawe opcje jak można go urządzić? Asia, jak ty zadecydowałaś?
Myślicie że jest jakaś opcja wydłużenia dachu i zrobienia większy podcień?
Obrazek
Jaggy

Postautor: Monika Czerwińska » 13 cze 2012, 12:56

Witam,
jestem zainteresowana tym projektem. Ktoś ma może już z nim doświadczenie? Nie bardzo wiemy co zmieniać, jeszcze nad tym myślimy. Na pewno zamiast garderoby na poddaszu chcemy zrobić dodatkowy pokój - zawsze się przyda dla gości :)
A tak to może szerszy garaż. Jakie zmiany Wy wprowadzaliście?
Monika Czerwińska

Postautor: koko » 20 lip 2012, 09:24

Monika Czerwińska pisze:A tak to może szerszy garaż.

Ale że na dwa samochody? Mnie się wydaje, że wymiar garażu jest w porządku. Pomyślałabym nad zmianą niektórych wejść. Na przykład do pokoju na parterze wejście od salony. Zrobilibyśmy wtedy tam taki prywatny gabinet męża. Garderobę na piętrze byśmy też zlikwidowali, bo jest nam trochę nie potrzebna. Czekam też na Wasze propozycje. Ogólnie projekt jest całkiem niezły;)
koko

Postautor: Jan68 » 11 wrz 2012, 08:43

Na przykład do pokoju na parterze wejście od salony.

Taki trochę ukryty pokój? :) też dobry pomysł, tylko pomyśl czy przez te drzwi obok tv nie będziesz miał głośniej w gabinecie ;)
Jan68

Postautor: andrzejowy » 12 wrz 2012, 09:05

Asia Jak budowa? Mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcia? Szukamy z rodziną właśnie czegoś podobnego, jestem ciekawy jak to wyszło, bo projekt bardzo fajny.
andrzejowy

Postautor: katwoj » 21 kwie 2013, 17:50

Jak to wygląda na poddaszu? Ile pokoi by się tam zmieściło? Domek ma dużą powierzchnię, jak za stosunkowo korzystną cenę. Ktoś się do niego przymierzał i zweryfikował już koszty budowy?
katwoj

Postautor: emtec » 22 lip 2013, 10:50

Katwoj, pracownia zawsze w miarę wiarygodnie liczy te koszta, ale oczywiście możesz ich zapytań ile tak plus-minus masz sobie policzyć więcej, wiesz, przezorny ubezpieczony ;)
emtec

Następna

Wróć do Projekty domów