Projekt Faworyt

Projekt Faworyt

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 10:28

Pow. użytkowa: 158.36 m2 / Koszt realizacji: 403 402 zł

Obrazek

Projekt domu Faworyt to willa o zwartej bryle, nawiązująca do tradycyjnej architektury dworu polskiego. Przeznaczony jest dla 5 osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano dodatkowy pokój - do pracy lub, gościnny oraz obszerny salon z jadalnią otwarty na duży podcień. W projekcie domu Faworyt każdy pokój na poddaszu wyposażony jest w garderobę lub schowek. Pomieszczenie nad garażem można wykorzystać jako pokój "hobby" lub składzik - stryszek. Istnieje możliwość rozbudowy garażu.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Faworyt

Postautor: Pani_domu » 25 sty 2012, 14:14

Jakby to powiedzieć? Projekt Faworyt, to mój... faworyt :) Bardzo lubię takie nawiązania do starych, polskich dworków, ale z nowoczesną linką. Wśród kilku projektów, które biorę pod uwagę jako mój nowy, wymarzony dom, ten jest w pierwszej trójce.
Awatar użytkownika
Pani_domu

Postautor: izmin » 26 sty 2012, 13:44

oo ten zdecydowanie lepszy niż Stokrotka, właśnie o takie okno we froncie mi chodziło, ogólnie konstrukcja jest ciekawsza, projekt bardziej reprezentacyjny, nawiązanie do polskiego dworku to też fajny pomysł - to raczej taka sugestia, a nie ostatni zajazd;) zdecydowanie popieram tego faworyta!
Awatar użytkownika
izmin

Postautor: Sheldon » 22 mar 2012, 17:50

Poszukuje właśnie projketu dla mojej rodziny, troche już to trwa przejrzałem bardzo dużo różnych projektów. Faworyt jest jednym z ciekawszych projektów tej pracowni, chcociaż kojarzy mi sie z Archonowym domem w firletkach,. Maja nawet podobną powierzchnie.
Nie zdecydowałam sie jeszcze który wybrać. Raczej skłaniam się ku Faworycie. Fajnie było by jednak poznać opinie osób które juz zbudowały dom wg tego projektu, albo jeszcze go budują. Mam kilka wątpliwości, czy dom nie będzie za szeroki na moją działkę (25 m) na stronie piszą że nadaje sie na działki od 23 metrów, ja mam niewiele wiecej więc nie wiem jak ty to wyglądało. Na stronie mają sporo zdjęć z realizacji tego projektu, ale jednak wolałbym usłyszeć jak budowa wygląda w praktyce. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
Sheldon

Postautor: Delicja » 04 kwie 2012, 12:18

Faworyt ma fajny klimat i ten chyba nalepiej wygląda spośród wszystkich faworytów. Trochę przerobiłabym poddasze, by było bardziej funkcjonalne. Sheldon. jeżeli chodzi o działkę konkretnie i rozmieszczenie tak dużego domu na niej, to skonsultowałabym to z architektem, może coś by doradził ;)
Delicja

Postautor: Anetka » 09 lip 2012, 13:50

Nie wiem co byś chciała zmieniać w poddaszu, mnie one jak najbardziej odpowiada. 3 pokoje, 2 garderoby, łazienka przestronna. Do zagospodarowania mamy przestrzeń nad garażem - a tam co? Tutaj mamy pole do popisu :)
Ktoś z Was buduje może ten projekt?
Anetka

Postautor: Tadzio » 06 wrz 2012, 13:54

Też jestem ciekawy czy ktoś z was buduje. Projekt całkiem niezły.
Sheldon - jeżeli chodzi o działkę, to najlepiej pogadać z architektem, może wystarczy obciąć wykusze i zmniejszyć trochę garaż?
Tadzio

Postautor: bbb » 11 wrz 2012, 12:35

hej, jeśli szukasz informacji troche znalazłem tutaj mozesz sobie poczytać forum.muratordom.pl/showthread.php?52109-Faworyt-z-pracowni-Mg-Projekt/page75 a jak juz zakupisz to podziel sie z nami informacjami, na pewno sie przydzadza
bbb

Postautor: mistrzu73 » 13 wrz 2012, 07:59

Garderoba lub schowek w każdym pokoju?! Moja żona byłaby w siódmym niebie, mi za to bardzo podoba się idea pokoju do hobby? Urządziłbym pokój gier :D Ktoś już buduje?
mistrzu73

Postautor: Ovidiusz P. » 19 gru 2012, 10:06

mistrz73,
albo własny pokój odsłuchowy, gratka dla audiofilów;) W wyższych ścianach ścianka wspinaczkowa, widziałem gdzieś kiedyś na necie- coś pięknego, spełnienie marzeń:D
Ovidiusz P.

Następna

Wróć do Projekty domów