Projekt Fantazja

Projekt Fantazja

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 10:30

Pow. użytkowa: 155.59 m2 / Koszt realizacji: 374 600 zł

Obrazek

Projekt domu Fantazja to piękna podmiejska willa z dopracowanym detalem architektonicznym, oraz funkcjonalnym wnętrzem. Dom Fantazja to budynek parterowy, z poddaszem użytkowym. Zaprojektowano go dla 4-5osobowej rodziny. Główna bryła budynku przekryta jest czterospadowym dachem. Do budynku dokomponowano garaż, oraz dodano dwie duże lukarny - od frontu i od ogrodu. Kształt dachu, lukarn, okapy, ściany parteru z szerokim pasem podmurówki, masywne kominy - wszystkie te elementy przywołują wspomnienie przedwojennych domów - solidnych i długowiecznych, wrośniętych w otoczenie. Połączenie historyzującego detalu i nowoczesnych materiałów tworzą harmonijną całość.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Fantazja

Postautor: Kasia » 31 sty 2012, 12:26

Tak, jak pisałam wcześniej, zastanawiam się nad jednym z czterech projektów. Fantazja jest jednym z nich. W tym projekcie podoba mi się tył domu. Jest bardzo przeszklony wręcz i otwarty na przestrzeń. Na pewno sprawdzi się w naszej sytuacji, bo planuje mieć ładny ogródek na tyłu domu. Działka jest wystarczająco duża.
Kasia

Postautor: milosz » 31 sty 2012, 15:08

a jakie są inne typy? co chyba nie doczytałem? wg mnie w tym konkretnym projekcie swietnie rozwiązane jest okno w poddaszu, orginalnie wykrojone, od razu nadaje charakteru całości:)
milosz

Postautor: patrol » 17 lut 2012, 20:51

tez mialem swoje typy. Chyba z cztery albo piec ale w koncu zdecydowalem sie na cukiereczka. Teraz tylko pozostaly formalnosci i moze uda sie ruszyc z budowa na wiosne. dzialka tez juz czeka. Dantazja ma bardzo otwarta przestrzen w srodku i to jest chyba jej najwiekszy atut, no ale na jakis bylo trzeba sie zdecydowac.
patrol

Postautor: cubasg » 22 lut 2012, 14:18

cześć ktos juz to buduje??? chciałbym pogadać jak wygląda sprawa z kupnem gotowego projektu, jak i na ile mozna ingerować w projket itp, FANTAZJA to jeden z naszych typów - jeszce sie nie zdecydowaliśmy w 100 %
cubasg

Postautor: Artur » 22 lut 2012, 14:49

Widze ze sporo osob interesuje sie tym projektem - nie dziwie sie bo dom wyglada na bardzo udany. Ladny z zewnatrz, ciekawa bryla, Na pewno przemawia tez przestrzen dzienna na parterze. Mimo to postanowilem wybrac jamnika 2. Jest to projekt rownie udanny, choc inny, a bardziej mi odpowiada wizualnie i bardziej pasuje do mojej dzialki
Artur

Postautor: Karo » 22 mar 2012, 13:48

Bardzo mi się podoba ten projekt. Ma w sobie duszę, zastanwialam się nad tym i Cukiereczkiem i chyba ten wypada lepiej. Tęsknym okiem patrze na wszystkie domy z okres przedwojennego. Wiecznie solidne i z ogromnym sentymentem przekazywane następnym pokoleniom. Wnętrze jak najbardziej funkcjonalne i łatwe do zagospodarowania.
Karo

Postautor: entera » 01 maja 2012, 12:28

Witam.
Czy ktoś już zakupił projekt fantazja?? Jakich dokonaliście zmian w projekcie?
Pozdrawiam
entera

Postautor: Krysiek » 21 maja 2012, 21:14

Coraz bardziej podoba nam się Fantazja, jej styl i prostota. Duże wrażenie robią też te okna, dlatego tego akurat nei zmienilibyśmy, musi być w środku dużo światła, co sadzicie?
Obrazek
Krysiek

Postautor: entera » 25 maja 2012, 19:44

:D Bedziemy budować fantazje z podwójnym garażem,o zmianach napisze po ostatecznych decyzjach. :D Domek piękny!Czy ktos buduje juz fantazje???
Pozdrawiam
entera

Następna

Wróć do Projekty domów