Projekt Fantazja

Re: Projekt Fantazja

Postautor: Jan_Witz » 11 cze 2012, 20:44

entera, gdzie planujecie się budowac? i skąd akurat decyzja na Fantazję?
Też myslimy o tym projekcie, ale to jeszcze nic pewnego. Nie przeczę, bardzo ładny jest zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Mojej żonie bardzo się podoba :) Przyjemny i spokojny. Daj znać jakie zmiany wprowadzacie
Jan_Witz

Postautor: entera » 18 cze 2012, 17:39

Będziemy budować w Małopolsce.Robimy projekt indywidualny na podstawie fantazji bo za dużo zmian wprowadzaliśmy.
Powiększyła się dużo powierzchnia przez garaż dwustanowiskowy,zmiana schodów ,rewolucja na poddaszu,układ całkowicie zmieniliśmy.Jeszcze pracujemy nad projektem nie mamy ostatecznej wersji architekt walczy... :D :D więc ostatecznie chyba tylko zewnatrz bedzie podobna do fantazji :roll:
entera

Postautor: ŁukaszPiech » 24 cze 2012, 13:29

Bardzo nas zainteresował ten projekt, macie może jakieś zdjęcia z realizacji?
entera- w takim razie powodzenia w budowie, trzymamy kciuki za sukcesy na budowie.
My dopiero się przyglądamy Fantazji i też już nasuwają nam się pare pomysłów na zmiany :)
ŁukaszPiech

Postautor: benia » 17 sie 2012, 20:29

Witam czy są jakieś zdjęcia z budowy tego domku ??????????
Podoba mi sie układ w środku napiszcie jakich dokonaliscie zmian, Co sądzicie żeby zrobić z przodu balkon.
A gdzie dokładnie w małopolsce bedzie budowany domek !!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 22 sie 2012, 12:25 przez benia, łącznie zmieniany 1 raz
benia

Postautor: kamilos » 20 sie 2012, 06:36

wg mnie jaskołka jest lepsza, ale to jest twój tron;)
kamilos

Postautor: Jan68 » 11 wrz 2012, 08:19

Co sądzicie żeby zrobić z przodu balkon.

Chcesz nad drzwiami wejściowymi zrobić balkon? myślę, ze to dobry pomysł, chociaż osobiście wolałbym zrobić balkon z tyłu :)
Co do zdjęć to niestety też nie potrafię ich nigdzie znaleźć :(
Jan68

Postautor: rafiki » 21 wrz 2012, 11:36

Fajne są też pomysły wejść przez balkon, ale to faktycznie musiałby być on z drugiej strony. Próbował już ktoś tak robić? Moi znajomi mieszkają z rodzicami i chcą zrobić osobne wejście i tylko takie wchodzi w grę.
rafiki

Postautor: ona_785 » 11 lis 2012, 16:43

Witam. Ja również zdecydowałam się na ten projekt obecnie z mężem jesteśmy na etapie fundamentów, jestem bardzo ciekawa jak "fantazja" wygląda w stanie surowym i po wykończeniu., jeśli ktoś z was posiada zdj. byłabym za nie bardzo wdzięczna , w niedalekiej przyszłości również odwdzięczę się naszymi ;) (mój mail [email protected])

Czy zdecydowaliście się na jakieś zmiany wewnątrz , bądź wewnątrz budynku? I czy wg was salon z jadalnią nie są troszkę za małe?

Czekam na odp.Pozdrawiam
ona_785

Postautor: basia » 14 lis 2012, 09:29

Mi podoba się taki salon z jadalnią jaki jest, przynajmniej nie ma zbyt dużej niepotrzebjen przestrzeni a atak wszystko ładnie ze sobą gra. Oczywiście najfajniej by było jakby ktoś wrzucił zdjęcia ze środka to było by najlepiej :) Z niecierpliwością czekam więc na zdjęcia bo domek wygląda bardzo ciekawie :D i jest nad czym się zastanawiać
basia

Postautor: Polk_28 » 22 lut 2013, 12:47

Podobają mi się takie symetryczne projekty i czepiam się szczegółów, drobiazgowa jestem, ale w tej wizualizacji zmieniłabym ten ponury kolorek dachu a jakiś bardziej ciepły, brąz, orzech:)
Polk_28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Projekty domów