Projekt Familijny

Projekt Familijny

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 10:31

Pow. użytkowa: 205.69 m2 / Koszt realizacji: 495 004 zł

Obrazek

rojekt Familijny to propozycja domu dla trzypokoleniowej rodziny, z odrębnym mieszkaniem dla dziadków lub dziecka z własną rodziną. Dom Familijny ma rozłożystą bryłę, przekrytą niewysokim wielospadowym dachem. Układ pomieszczeń i wejścia do obu części domu zaprojektowano tak, aby dom pasował na działkę z niekorzystnym położeniem względem stron świata. Doskonale nadaje się na działkę gdzie planowany jest ogród od strony wejścia.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Familijny

Postautor: wojtas805 » 08 lut 2012, 11:28

no to jest coś, idealny dom 2 rodzinny, o wiele lepszy pomysł niż te wszystkie bliźniaki, ale aż dziwne, ze garaż na 1 auto, no byłbym za gdyby ktoś mi zagwarantował ze moje dziecko ze swoją przyszłą rodziną bedzie chciało z nami mieszkać hehe
wojtas805

Postautor: Margo » 18 lut 2012, 17:03

Po długich negocjacjach zdecydowałem się na ten projekt. Bardzo duży, bardzo ładny. najważniejsze, że mimo, że nie będzie to dla jednej rodziny, wszyscy znajdą w nim spokojne miejsce dla siebie. Teraz już kończymy załatwiać formalności i rozpoczynamy budowę. Już nie mogę się doczekać kiedy się wszyscy wprowadzimy, ale znając życie to nie bedzie aż tak szybko jakbyśmy tego wszyscy chcieli.
Margo

Postautor: Drog » 12 lip 2012, 10:09

Wizualnie nawet lepiej się prezentuje niż trzypokoleniowy- przynajmniej na zdjęciach. Nie przeczę, fajnie byłoby zobaczyć realizacje przynajmniej na zdjęciach. Jeżeli chodzi o układ samych pomieszczeń to również nie mam zastrzeżeń- świetnie zagospodarowany jest każdy centymetr powierzchni.
Drog

Postautor: Jowita » 10 wrz 2012, 10:15

Świetny projekt, wydaje mi się trochę mniej praktyczny niż Rozwojowy, ale za to wizualnie lepiej się prezentuje :)
Jeżeli ktoś ma ogród z przodu to na pewno jest to dobre rozwiązanie. Układ pomieszczeń bardzo praktyczny, dużo pokoi, fajnie porozdzielanych, tak że spokojnie można zachować prywatność. Macie może jakies fotki z realizacji?
Jowita

Postautor: MałaMi » 14 wrz 2012, 07:44

Fajny projekt, ale wolałabym żeby wejście było z drugiej strony. Wydaje mi się, że fajniej zachować trochę prywatności i bawić się na ogrodzie za domem niż z przodu. Duże okna w salonie są super, ale tak jak mówię, odwróciłabym projekt :P
MałaMi

Postautor: lukaszenka » 18 wrz 2012, 13:54

Margo jak twoja realizacja Familijnego, jestem bardzo ciekawy jak wygląda ten dom w realu. Podobnie jak MałaMi wolałbym mieć ogród z tyłu, ale póki co dopiero szukam odpowiednich działek, więc mogę się zastanawiać nad różnymi projektami. Maro czekamy na zdjęcia i recenzję domku.
lukaszenka

Postautor: magdalena.zapadka » 23 lis 2012, 11:06

Położenie ogrodu, zależy od działki. Wydaje mi się, że są takie w których najfajniej jest jak dom stoi na jej końcu i dojazd jest dłuższy i przez to mamy ogród z przodu. Zapewne jest to rozwiązanie dla miejsc bardziej na uboczu, gdzie nikt nie Ci patrzy nam z ulicy na to co robimy na podwórku. No i dla takich rozwiązań jest ten super projekt :))
magdalena.zapadka

Postautor: dżambodżet76 » 23 sty 2013, 14:06

magdalena.zapadka,
gorzej jak masz w domu większość przeszkleń:)
dżambodżet76

Postautor: Filipka40 » 21 lut 2013, 12:35

Rozglądając się za projektem dla rodziny nawet nie wiedziałam że jest takie rozwiązanie, jak osobne mieszkanie już w domu:) Fajna sprawa, myslenie perspektywiczne o ewentualnych dzieciakach, które jak podrosną i będą chciały wyjść na swoje, to zawsze mogą z rodzicami zamieszkać.
Filipka40

Następna

Wróć do Projekty domów