Projekt Elka

Re: Projekt Elka

Postautor: motysek » 17 lis 2013, 22:30

Witam!

W domku mieszka się świetnie!!! Osoby odwiedzające nas mówią że nie spodziewali się takiej przestrzeni po wejściu dod domu :) Faktycznie na dole jest przestrzeń! Wiatrołap jest zbyt mały jeśli chce się w nim zmieścić szafę, i przydałby się większy garaż (mąż majsterkowicz- w zasadzie po zakończeniu budowy mogę go nazwać złotą 24-karatową rączką). Mamy odwrócony bieg schodów tzn. do góry wchodzi się zaraz przy wiatrolapie a nie od salonu. To była BARDZO trafna decyzja choć kosztem mniej wygodnych schodów. W kuchni mamy jedno okno od frontu, dwa nie pozwoliłyby zagospodarować sensownie kuchni. Nie mamy zrobionych mini balkoników przy oknach tarasowych, tylko parapety. Dla zaczynających budowę: przemyślałabym przesunięcie na środek okna w jadalni i kuchni. Daliśmy dwa okna dachowe w łazience, a zrezygnowaliśmy z tych w garderobie. Jeśli jesteście zainteresowani wnętrzem mogę przesłać zdjęcia na maila lub zapraszam w realu :) Pozdrawiam i życzę wytrwałości:)
motysek

Postautor: albosonia » 18 lis 2013, 07:14

Domek na projekcie wygląda świetnie, no i jeszcze ta opinia, że dobrze się mieszka.. zachęca do budowy! Dom jest dość spory, więc interesowałyby mnie koszty jego użytkowania. Motysek - jak to wygląda w praktyce, bo przy projekcie widnieje informacja, że jest energooszczędny.
albosonia

Postautor: MG Projekt » 17 gru 2013, 09:51

W terminie (16.12.2013 - 22.12.2013) Projektem Tygodnia jest domek Elka
Projekty tygodnia objęte są 10% zniżką przy zakupie. Zapraszamy do skorzystania z okazji! http://www.mgprojekt.com.pl/elka
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Poprzednia

Wróć do Projekty domów