Projekt Elegancki

Re: Projekt Elegancki

Postautor: Togo » 21 sie 2012, 20:49

Bardzo ciekawy projekt, biorąc pod uwagę dobrze zagospodarowaną przestrzeń i przemyślany układ pomieszczeń. Razem z rodziną szukamy czegoś takiego, bierzemy pod uwagę jeszcze Stylowy i Sokoła. Ktoś z Was buduje może ten projekt? Niestety przeszukałem cały internet i nie zauważyłem żadnych zdjęć z realizacji :( Nie wiecie ile może zająć budowa takiego domu?
Togo

Postautor: Warga_D. » 20 gru 2012, 11:50

Togo,
też chciałabym zobaczyć realne projekty. Oglądałam kilka dużych domów na stroncie mg i stosunkowo jest ich zaledwie garstka, ale co kolejny to ładniejszy. Mam kilka sowich faworytów ale poza wizualizacjami i animacjami nie mogę nigdzie zaleźć realnych fot z planu budowy chociażby czy gotowego projektu. Podejrzewam, że ludzie nie mają na to wystarczającej ilości czasu.
Warga_D.

Postautor: OstrY » 21 lut 2013, 11:22

Witam, również szukam realizacji tego projektu gdyż z zewnątrz przypomina mi jak dotąd mojego faworyta- Ambasadora. Jeśli ktokolwiek stąd budował ten projekt, bardzo proszę o zdjęcia. Myślę, żen ie tylko ja jestem zainteresowany;)
Będę wdzięczny i z góry wielkie dzięki!
OstrY

Postautor: dudusia » 22 lip 2013, 11:59

Jest bardzo podobny do Ambasadora, ale chyba lżejszy się wydaje przez taką kolorystykę :) Ktoś go już budował albo chociaż zastanawia się nad kupnem projektu i wprowadzeniem jakichś zmian?
dudusia

Postautor: domenico » 20 sie 2013, 07:34

Dudusia,
cały czas zastanawiamy się z żoną nad Eleganckim. Chcemy jednak trochę zmienić jego styl (m.in. kolor elewacji i balkony) i trochę myślimy, czy to ma sens, czy nie wziąć innego projektu, zamiast przerabiać ten, tak naprawdę. :D

Czy ktoś może coś więcej wypowiedzieć o Eleganckim?
domenico

Postautor: Henrix » 16 gru 2013, 12:34

przedstawiona na projekcie kolorystyka eleganckiego doskonale komponuje się w kształtem budynku. z tego względu uważam, że nie warto nic w nim zmieniać, można bowiem zaburzyć jego proporcje. oczywiście to indywidualna sprawa. ale w sprawie jakichkolwiek przeróbek najlepiej kontaktować się z pracownią i nie robić nic na własną rękę. elegancki to typowa miejska willa z nowoczesnych elementami architektonicznymi i po prostu trzeba lubować się w takim stylu by się na nią zdecydować.
Henrix

Poprzednia

Wróć do Projekty domów