Projekt Eko

Projekt Eko

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 10:38

Pow. użytkowa: 193.82 m2 / Koszt realizacji: 436 380 zł

Obrazek

Projekt Eko to dom przewidziany dla rodziny 4-5 osobowej. Odnajdą się w nim ludzie oczekujący od swojego domu oryginalności, jednocześnie z zachowaniem dobrego smaku. Projekt domu wykorzystuje język nowoczesnych detali takich jak duże przeszklenia, otwarcia przestrzenne, prostopadłościenne wykusze, czy taras na dachu garażu. Dom zaprojektowano z myślą o maksymalnym otwarciu na ogród. Dodatkową atrakcją jest taras nad garażem na poddaszu.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Eko

Postautor: darek » 02 lut 2012, 09:29

Szukam domu do około 200 metrów. Mam już chyba z cztery na oku. Nie jestem jeszcze zdecydowany na konkretny projekt, ale wiem, że to będzie coś z mg. W projekcie Eko podoba mi się taras. Na pewno kawa pita z rana z takiego miejsca smakuje wyśmienicie (oczywiście nie przy takich temperaturach). Z chęcią wysłucham opinii na temat tego projektu.
darek

Postautor: wojtas805 » 02 lut 2012, 10:06

no to musimy się trzymać razem kolego darku, bo szukam domu o podobnym metrażu - już pare typów opisałem wiec moze mi tez cos doradzisz (fokus2, edyta, hornówek, zacisze 2, dom na medal2, komfortowy - jedyny parterowy),
co do tego to sama bryła jest ok i przede wyszystkim ma prawie 200m, ale troche bym go ożywił, np, płytki klinkirowe na części elewacji - rewelacyjne wygląją - zobacz na innych projektach,
podoba mi sie jeszcze duży taras nad garażem - no to chyba największy atut tego projektu i rewelacyjne wg mnie duże okna z tyłu, powiększył bym też te okna w fasadzie domu , pozdrawiam
wojtas805

Postautor: darek » 18 lut 2012, 16:21

Po jakims czasie zdecydowalem sie jednak na innym projekt konkternie na akacjowy i mam nadzieje juz w tym roku rozpoczac budowe. Tak wiec zycze powodzenia w wyborze swojego domu marzen :) ja juz go mam
darek

Postautor: kaja.pietrucha » 22 maja 2012, 11:44

Taki niepozorny....ale po zdjęciu to nic nie wynika...
Wiecie że ma taras nad garażem? Tylko ladne kwiatki tam posadzić, krzesła, parasol i marzenei!
Poza tym widzieliście jak mocno otwarty jest na ogród? Widać postawili wszystko na tyl domu!

Obrazek
kaja.pietrucha

Postautor: Lucjan » 22 maja 2012, 13:15

Bardzo ciekawy projekt, faktycznie nie widać że ma taras, a to zdecydowanie atut tego projektu. Dobrze komponuje się z garażem, zauważyłem że niektóre projekty domów słabo sobie radzą z dobudowanym garażem - wyglądają brzydko, nieporadnie, "na doczepkę". Świetny tył, to duże okno z tyłu na pewno musi się genialnie prezentować w salonie.

Pozdrawiam,
Lucjan
Lucjan

Postautor: Tadeusz » 19 lip 2012, 09:55

Taras bardzo ciekawie jest rozwiązany, ale nie zmienia to faktu że projekt jest dość "surowy". Rzeczywiście dla osób, które lubią być oryginalne. Same pomieszczenia są bardzo praktyczne, bryła też ciekawa, tylko wygląda dosyć specyficzny;)
Ktoś posiada może zdjęcia z realizacji?
Tadeusz

Postautor: Donata » 10 wrz 2012, 11:34

Zdjęć z realizacji niestety nie posiadam, ale również szukam. Byłabym wdzięczna jakby ktoś z was podzielił się wrażeniami z budowy. Projekt wygląda na łatwy do zrealizowania,ale kto wie jak to jest w praktyce...
Donata

Postautor: Reverof » 27 sty 2013, 18:03

Również mam wrażenie, że projekt jest dość skandynawski i chłodny, kanciasty wręcz, mocno kwadratowy. Z pewnością jestem zwolenniczką zdecydowanie cieplejszych, przytulniejszych projektów. A może to kwestia wizualizacji, kolorowych kwiatków i niebieskiego nieba;)
Reverof

Postautor: michkor » 24 mar 2013, 13:10

Woooow, to jest to, o czym pisałem kilka minut temu przy okazji Otwartego! taras na dachu garażu - genialne w swojej prostocie! Oczywiście, najlepiej byłoby mieć usytuowaną tę działkę tak, by z tarasu nie zaglądać prosto sąsiadom w okna, a mieć piękny widok!
michkor

Następna

Wróć do Projekty domów