Projekt Edyta

Projekt Edyta

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 10:40

Pow. użytkowa: 197.12 m2 / Koszt realizacji: 540 441 zł

Obrazek

Projekt Edyta to wygodny dom jednorodzinny dla rodziny 4-5 osobowej. Posiada rozbudowaną częścią garażową ze strychem, która może być wykończona w późniejszym etapie. Budynek zaprojektowano na planie prostokąta przekrytego wielospadowym dachem z dużymi lukarnami. Do domu dobudowana jest część garażowa, z dużym strychem do dowolnego wykorzystania. Architektura domu jest tradycyjna, ale zawiera też elementy nowoczesne, takie jak duże przeszklenia salonu, czy finezyjna podpora podcienia.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Edyta

Postautor: wojtas805 » 02 lut 2012, 08:28

kolejny typ:
fajne - lukarny, taras w kształcie "L", duży garaż, kilkustopniowe wejście, podwójne przeszklone drzwi na taras, aplikacje cegły (dodałbym ich więcej na fasadzie)
zmiany - pomiesczenie gospodarcze na parterze przerobuić na pokój, wywalić sciane między gabinetem a salonem i zrobć taki wielki salon
piętro - układ pomieszczeń jest rewelacyjny, jedyne co to zagospodarwołbym pewnie w przyszłosci strych, tak czy siak przyda się na jakiś składzik
są foty z budowy:
Obrazek
Obrazek no całkiem całkiem..
wojtas805

Postautor: rooney » 08 lut 2012, 09:27

bardzo fajny projekt. Podobny do Hornówka. Moja zona jest mega fanka tego projektu. Jak zobaczyla ze ma sypialnie w ktorej jedne drzwi prowadza do lazienik a drugie do garderoby to juz nie chciala ogladac innych projektow :) Choc pewnie mozna spotkac inne projekty z podobnym rozwiazaniem.
Awatar użytkownika
rooney

Postautor: wojtas805 » 08 lut 2012, 10:06

HORNÓWEK też wchodzi w grę, domy mają podobny charakter, tu układ pokoi na piętrze jest bardzo dobrze przemyśłamy, nie wiem czy pokusze sie od razu o saune, ale dobrze, że taki pomysł jest:) zastanawiam sie jeszcze czy front będzie wyglądać lepiej jak dobuduje się filary/kolumny przy drzwiach wejściowych, na projekcie tego za bardzo nie widać, ale tu chyba są tylko takie pilastry przyklejone do muru.. dobrze widzę? robie sie wrażenie jakby ta góra WISIAłA nad drzwiami, to mi się średnio podoba, albo gdyby srobić takie kolumny jak na tarasie z tyłu to tom od razi inaczej wyglada co sądzisz? i co żona na to?:)

aha jesli chodzi o pokoje z łązienką i garderobą jednocześnie to nie jest tych projektów aż tak dużo, też zwracam na to uwagę, często jest tak, że można sobie ewentualnie tak przeprojektować, natomiast tu już ktoś o tym pomyślał
wojtas805

Postautor: paluch » 24 cze 2012, 12:19

ladna, urocza, elegancka - świetni się Edytka prezentuje! Rzeczywiście podobny do Hornówka, ale mnie się wydaje że Edyta jest bardziej klimatyczna, ma w sobie to "coś"!
paluch

Postautor: Arkadiusz » 16 sie 2012, 11:49

Na żywo wygląda o wiele lepiej, macie może jeszcze więcej zdjęć? Ciekawi mnie jak wygląda poddasze.
Bardzo praktyczny i fajny projekt, ktoś z Was się w końcu na niego zdecydował?
Arkadiusz

Postautor: Łęska » 22 lis 2012, 12:05

Przyznaję zaintrygował mnie ten projekt! Na dole może jedyne co bym zmieniła to zastanowiła się czy nie zamienić pokoju/gabinetu miejscami z kuchnią i zrobić tą otwartą na salon a pokój na samym końcu. Tak jak jest teraz wydaje mi się że kuchnia jest za bardzo schowana, co o tym myślicie?
Łęska

Postautor: calcena » 19 maja 2013, 20:44

Zdjęcia z realizacji bardzo ładne, aczkolwiek brakuje mi tego wykończenia z okładziny klinkierowej. Bez tego dom trochę "znika" w tej kolorystyce...
calcena

Postautor: redrose » 19 cze 2013, 12:49

Zgadzam się z panią nade mną!!!
redrose

Postautor: michkor » 22 wrz 2013, 16:23

a ja bym nic nie zmieniał i nie dawał jakies okladziny, po co kombinowac, jak domek jest bardzo jasny i wydaje sie jakby bil od niego tak blask? jest super!
michkor

Następna

Wróć do Projekty domów