Projekt domu Riwiera 4

Re: Projekt domu Riwiera 4

Postautor: Mopa » 20 lut 2016, 08:33

Witam,
Planujemy z mężem budowę Riwiery 4 w woj. mazowieckim pod Warszawą i zwracam się z ogromną prośbą do osób, które już zrealizowały ten projekt i są skłonne podzielić się spostrzeżeniami.
Kontakt: [email protected]
Mopa

Postautor: Pawelek » 30 cze 2016, 12:15

Bardzo fajny projekt domu. Możesz napisać ile zapłaciłeś za ten projekt. Ja jestem właśnie na etapie projektowania domu, Zleciłem to architektowi z Poznania, ale na razie jeszcze myślę jak chciałbym żeby ten dom wyglądał. Podobno gotowe projekty domów są tańsze ale musisz przyjąć taki projekt a jak sam zaprojektujesz to zapłacisz trochę więcej ale masz swój domek ze snów.
Pawelek

Postautor: Łukasz90 » 17 lip 2016, 15:24

Witam.

Jestem zainteresowany budową domu Riwiera 4. Bardzo zależy mi aby zobaczyć już wykończony dom. Czy znajduje się taka Riwiera w województwie kujawsko-pomorskim lub w sąsiednich województwach? Proszę o kontakt: [email protected]

Pozdrawiam
Łukasz90

Postautor: Ingaa » 20 lut 2017, 13:45

Witam!
Zakupilismy z narzeczonym projekt Riwiera 4 i chcemy zacząć jego budowę na wiosnę. Czy byłby ktos tak uprzejmy udzielić kilku pytań lub podzielić się zdjęciami, lub pozwolił osobiście obejrzeć dom? Byłabym wdzięczna za pomoc, mó mail [email protected]
Ingaa

Postautor: Yareckys » 11 gru 2017, 09:37

Dzień dobry,
czy w Warszawie i okolicach ewentulanie mazowieckie, lubelskie, jest ktoś w trakcie budowy Riwiery 4?
Bardzo prosilibyśmy o informację, czy byłaby możliwość obejrzenia domu, który jest w trakcie budowy?
Z góry dziękuję, Jarek
Yareckys

Poprzednia

Wróć do Projekty domów