Projekt Dominik

Re: Projekt Dominik

Postautor: BuBu » 09 paź 2012, 11:02

Aga W podwyższyliście pokoje względem projektu? W celu?
Osobiście też jestem za wersją dwa, naprawdę fajnie się prezentuje, tylko zostawiłabym kolumny jak w projekcie, okrągłę jakoś mi tam nie pasują ;p ;)
Pozdrówka
BuBu

Postautor: rozyczka » 22 lip 2013, 11:13

A mnie wersja 1 dużo bardziej się podoba jednak. Jest taka wyrazista i rzuca się w oczy. Oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)
rozyczka

Postautor: alamakowska » 18 sie 2013, 06:53

Wariant nr 2 jest zdecydowanie bardziej korzystny i zrobiony ze smakiem, taki delikatny :) Zaczynam się coraz poważniej zastanawiać nad Dominikiem. Całe szczęście, że mamy jeszcze trochę czasu na wybór projektu ;)
alamakowska

Postautor: OlCia » 15 lis 2013, 12:43

Jakoś mam słabość do tego projektu. Teściowie mają coś w podobnym stylu w pięknie zagospodarowanym ogródku. Na prawdę prezentuje się świetnie. Czy wasza uwagę też bardziej przykuwają projekty z poddaszem, które można zagospodarować w późniejszym czasie?
OlCia

Postautor: olivja » 05 lut 2014, 11:00

Poddasze do wykończenia w późniejszym czasie to super rozwiązanie. Chyba że ktoś na dzień dobry dysponuje tak dużą gotówką żeby wszystko wykończyć na raz. Zdecydowanie rozglądamy sie za takim projektem który pozwoli nam rozłożyć budowe w czasie.
olivja

Poprzednia

Wróć do Projekty domów