Projekt Dallas

Projekt Dallas

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 11:06

Pow. użytkowa: 299.74 m2 / Koszt realizacji: 666 163 zł

Obrazek

Projekt Dallas to duża rezydencja w zwartej bryle o dwóch kondygnacjach. Wnętrze budynku jest bardzo obszerne a poszczególne pokoje mają duże powierzchnie. Pomieszczenia salonu holu jadalni i pokoju kominkowego łączą się na parterze w jednoprzestrzenne wnętrze. Wewnętrzny hol dworku z zabiegowymi schodami i z antresolą na piętrze stanowi bardzo reprezentacyjny element. Budynek zawiera w sobie wszelkie pomieszczenia wymagane od reprezentacyjnej willi.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Dallas

Postautor: hajto » 15 lut 2012, 22:14

niezly projekt, wszystko wporzadku, tylko sie zastanawiam czy mozna byloby zrobic garderobe zamiast suszarni w tym pokoju 23 metry kwadratowe na pietrze. Suszarnia juz nie jest konieczna w garderoba nawet niewielka to zawsze sie przyda.
hajto

Postautor: mariolka » 21 mar 2012, 19:59

o łał, no ten dom to torchę szaleństwo!! tzn ze na pewno nie zginie wśród sąsiadów ;p troche zameczek, a troche klimat wiejski - no istne szaleństwo
mariolka

Postautor: arnoldo » 21 mar 2012, 20:25

brakuje tylko wzgórza i fosy!!!! chętnie bym zwiedziala taki "domek" - a sa gdzieś może wrzucone zdjęcia, albo wnętrza???? macie coś? bym sobie poogladała
arnoldo

Postautor: Buka » 19 kwie 2012, 11:13

Według mnie projekt ma sporo niezagospodarowanej przestrzeni, wiadomo, kto jaki układ lubi.
Dużo jest korytarzy i miejsca na strychu, więc sporo przestrzeni. Tylko co trzymać na tym strychu, jakies pomysły?
Sam klimat domu jest piękny, zakochałam się po uszy. Widzieliście tył domu? Według mnie tak średnio do frontu pasuje, może to przez zastosowanie brązowego wykończenia?
Obrazek
Buka

Mój dziennik budowy

Postautor: heniek » 19 kwie 2012, 13:24

Trochę chaotycznie wygląda... pełno małych okienek i brak jakiejkolwiek foremności, ale ma coś takiego, że na pewno się nie przejdzie obok niego obojętnie :)
heniek

Postautor: Misia » 20 kwie 2012, 13:17

Rzeczywiście troche dziwnie wyglądają te małe okienka, ale może idzie to jakoś przerobić?
Mnie się podoba klimat takiego starego dworka ;) I też jakoś mi tył nie pasuje to przodu, może to kwestia tego brązowego koloru, ciekawe dlaczego nie zastosowano tej samej struktury, która jest na przodzie?
Misia

Postautor: OlaŚliwńska » 23 maja 2012, 13:04

Żałuje że nie mogę sobie pozwolić na taki duży dom, a raczej już wille. Musiałabym działkę nowa kupić, a ta sprzedać ;(
Projekt bardzo mi się podobam, taki dworkowy charakter połączony z nowatorskim stylem. Nie wierze, że komuś się nie podoba :)
Dodatkowo wydaje mi się, że pomieszczenia i ogólne rozgospodarowanie jest niezwykle wygodne i funkcjonalne, naprawdę zazdroszcze osobom, które go budują i chętnie zobaczę zdjecia z reala!
OlaŚliwńska

Postautor: Wikary » 23 lip 2012, 11:19

klimat tego domu jest tak specyficzny, że aż się zastanawiam czy ktoś go już budował. Chętnie wybrałabym się wycieczkę go zobaczyć. Bardzo dobry pomysł i z pomieszczeniami i z architektura projektu. Wygląda jak połączenie 3 mniejszych domów z jednym wspólnym tarasem z tyłu ;)
Wikary

Postautor: Łęska » 22 lis 2012, 12:13

Dla mnie cudo! Jak z amerykańskich filmów! Super przestrzenie i fajnie pomyślane no i na dole sypialnia rodziców z podziałem na garderobę dla niej i dla niego! Mistrzostwo, chyba się zakochałam, ale nie będzie mnie na niego stać :( z chęcią bym go zobaczyła w realu, ktoś może wybudował?
Łęska

Następna

Wróć do Projekty domów