Projekt D03

Projekt D03

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 11:16

Pow. użytkowa: 83.79 m2 / Koszt realizacji: 185 552 zł

Obrazek

Projekt D03 to dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Domek parterowy zaprojektowany z myślą o 3-4 osobowej rodzinie. Mimo niedużej powierzchni dom doskonale spełnia wymagania. Dzięki funkcjonalnemu rozplanowaniu jest bardzo wygodny. W projekcie D03 zaplanowano część dzienną na parterze. Na poddaszu mieszczą się trzy sypialnie.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt D03

Postautor: mariusz.wodecki » 01 lut 2012, 10:55

Mam wąską działkę i myślałem, że będę miał mniejsze pole manewru. A tu takie pozytywne zaskoczenie. Z tylu ciekawych projektów wybrałem cztery. Są Zosia, Urwis, Kajtek i właśnie D03. Jeśli ktoś ma wiedzę, na co trzeba zwrócić uwagę w wyborze projektu na wąską działkę to chętnie posłucham.
mariusz.wodecki

Postautor: kliment » 06 lut 2012, 11:37

Zastanawialiśmy się nad nim, ale jednak wybraliśmy coś innego. Dla nas jednak trochę za duży i za drogi w budowie. Mamy zamiar w końcu wybudować domek tylko letniskowy. Tutaj za dużo miejsca by się marnowało.
kliment

Postautor: kutropoli » 13 mar 2012, 10:30

mariusz.wodecki pisze:Jeśli ktoś ma wiedzę, na co trzeba zwrócić uwagę w wyborze projektu na wąską działkę to chętnie posłucham.
- po prostu ma sie zmiescic ;p;p

ja tez szukam "ketniskowego, ale calorocznego" jesli wiecie co mam na mysli, 8-) 8-) wieć coś takiego jest nawet chyba lepsze i solidniejsze niz te wszystkie CHATKI po 60 pare metrów... to już solidny dom - przynajmniej go nie zwieje
uklad pomieszczen spoko - bo w sumie czego tu chceć wiecje w takim domku
ale bezwzglednie zmienie elewacje i kolor dachy - chyb klasyczna czerwona dachórwka (albo imitacja dachórki;p) by sie lepiej sprawdziła
kutropoli

Postautor: AZK » 18 lip 2012, 09:23

Spodobał nam się ten projekt ze względu właśnie na fajną, prosta budowę oraz to że nie zajmuje dużo miejsca na działce, a ma fajny metraż. Ktoś z was budował już go? My się ewentualnie zastanawiamy czy lukarnie zostawiać - okna połaciowe wydają nam sie bardziej funkcjonalne, co sądzicie?
AZK

Postautor: AlaW » 23 sie 2012, 11:27

Bardzo praktyczny dom, ciekawa jestem bardzo jak wygląda na żywo, ktoś ma zdjęcia?
Planujecie zrobić jakieś zmiany w tym projekcie?
okna połaciowe wydają nam sie bardziej funkcjonalne, co sądzicie?

Dokładnie o tym samym pomyślałam :)
AlaW

Postautor: Gaga » 23 sie 2012, 12:39

Bardzo praktyczny dom, jednak dla nas trochę za mały. Bardzo podoba nam się rozkład pomieszczeń, ale o jeden pokój za mało :( Chętnie zobaczymy zdjęcia z budowy tego projektu, ponieważ naprawdę ciekawie musi na żywo wyglądać.

pozdrawiam budujących!
Gaga

Postautor: andy » 19 wrz 2012, 07:35

ja tez szukam "ketniskowego, ale calorocznego" jesli wiecie co mam na mysli
no ja właśnie nie całkiem rozumiem :P Czy ten projekt właśnie ma spełniać funkcję letniskowego, ale w dobrym standardzie, gdzie nie trzeba się o nic martwić, czy jednak da się w nim zmieścić na codzień?
andy

Postautor: delfinek » 21 maja 2013, 11:26

Przecież na upartego każdy "letniskowy" można przerobić na całoroczny! Wystarczy tylko pomoc fachowców i trochę porady, co jest ważne, może lekka rozbudowa i tyle. :) No, chyba że chodzi komuś o letniskowy, ale żeby zimą też można było przyjechać.
Ten jest ładny na letniskowy, choć zielony dach do mnie nie przemawia... Bardziej wolę drewniane domki, choćby wszystkie Sosenki - cudne są!
delfinek

Postautor: ppstudio » 23 cze 2013, 18:08

Tylko kolorystyka jakaś taka... zbyt jaskrawa. To przy dachu, to drewno?
ppstudio

Następna

Wróć do Projekty domów