Projekt Czapla

Re: Projekt Czapla

Postautor: OstrY » 21 lut 2013, 11:54

MalcolmX pisze:No trochę drogo przyznaję. Mi wiata/ werenada/ ganek akurat się podoba ale nie jestem do końca przekonany czy jest to dobre rozwiązanie dla samochodu. Tak to fajnie bo można chodzić i na około domu i nie pada ;) Ale w zimę samochód powinien mieć garaż jak dla mnie :)

Zgadzam się z Tobą człowieku. Co do projektu to chciałbym obejrzeć jakieś realizacje na żywo albo chociaż zdjęcia. Sam architekt pisze, że projekt jest dość oryginalny więc ciekaw jestem jak to wygląda, nie mam wyobraźni przestrzennej, to też nie umiem sobie tego wyobrazić specjalnie.
OstrY

Postautor: catus » 22 kwie 2013, 21:52

Niebanalny, ale sama nie wiem, czy odważyłabym się na taką ekstrawagancję. Chyba że sporą część zabudowałabym od tyłu i przerobiła właśnie na werandę.
Koszty rzeczywiście duże, ale i przestrzeń duża - za coś płacimy...
catus

Postautor: krystynaf » 18 wrz 2013, 09:07

Chyba wolałabym kosztem tych podcieni dodatkowy metraż w domu. Faktycznie, robi wrażenie konstrukcją, jest naprawdę ładny, ale podobają mi się inne projekty tutaj :)
krystynaf

Postautor: kati67 » 12 lis 2013, 10:32

Fakt, koszty wysokie, ale metraż jest obłędny - jak dla nas. Te tarasy i podcienie to jest to. Oczywiście jak ma się fajną działkę i lubi się spędzać czas na powietrzu. Chętnie zobaczyłabym to rozwiązanie na projekcie domu o mniejszym metrażu.
kati67

Postautor: maciey » 21 sty 2014, 14:25

Nie spisywałbym aż tak na straty tych podcieni :S Może jedynie zrobił je tylko z jednej strony domu albo trochę pomniejszył.
Wiem jak jest u wujostwa mojej zony - mają 3/4 domu z podcieniami i sprawdza się im to nie tylko latem, ale i jesienią/zimą - można przebić wokoło domu nie moknąc czy ślizgając się na lodzie.
maciey

Poprzednia

Wróć do Projekty domów