Projekt Cypisek 4

Projekt Cypisek 4

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 11:53

Pow. użytkowa: 84.84 m2 / Koszt realizacji: 216 190 zł

Obrazek

Parterowy dom dla 4-osobowej rodziny, przekryty prostym dwuspadowym dachem, z nieużytkowym strychem, który można zaadaptować na poddasze. Elewacja frontowa została ładnie urozmaicona narożnym wejściem, oraz zadaszonym wykuszem kuchni. Elewację ogrodową wzbogacają szerokie drzwi wyjściowe z salonu na taras, oraz podcień nad częścią tarasu. Cała bryła - choć prosta, została ciekawie skomponowana. Tradycyjne dachy łączą się tutaj z nowoczesnym detalem i materiałami.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Cypisek 4

Postautor: Jonasz » 16 mar 2012, 12:53

Właśnie zakupiłem ten projekt i jestem na etapie stawiania fundamentów. Jak już będzie dom gotowy to chętnie go Wam pokaże. Długo się zastanawiałem nad tym który wybrać, ale ostatecznie decyzja padłą na ten. Mam nadzieję, że wszysto pójdzie po mojej myśli i za niedługo będzie już ukończony.
Jonasz

Postautor: Hanys78 » 16 mar 2012, 13:26

powiedz, co cie sklonilo do wyboru parterowego projektu? znajomi strasznie odradzaja, a my tez sie mocno zastananwiamy nad parterowym :D

chcialbym zaciagnac opinii osoby, ktora juz te problemy ma za soba :D
Hanysowo co sie zowo!
Hanys78

Postautor: Jonasz » 16 mar 2012, 13:40

Zona strasznie naciskała, mamy zaadoptowane poddasze.
Mamy dwójkę dzieci, które strasznie wariują i trochę się obawialiśmy że zwiększy to ich zwariowane pomysły.
Domek jest dosyć mały, ale niestety działki za dużej nie mamy. Miejscowe plany zagospodarowania przestrzenenego niestety wymusiły na nas dwuspadowy dach
Jonasz

Postautor: Hanys78 » 22 mar 2012, 12:06

smer pisze:Hanys 78, jo chcioł mieć parterok, bo na pierona mi wielko chałpa? Dyć mój synek to stary pachoł i zarozki sie łobżyni i pódzie furt do freli, a jo ze mojom babom byda potym pusioł łobrobiać 150m2 i myć piytnoscie łokiyn?
Wprzódzi myslołech ło projekcie "Jak marzynie ze garażym", ale tam niy ma stropu ino som lajsty, a jo wymyślił, że chałpa mo być parterowo, ale na wiyrchu chca postawić stół do snookera ;) I to by było na tela...

hehehehehe dzięki! stół jest dobry ;D
Hanysowo co sie zowo!
Hanys78

Postautor: Yuki » 12 kwie 2012, 08:29

smer, ale się usmiałam z Twojej argumentacji :D
Też myślimy nad Cypiskiem, poddasze chcemy też zaadoptowac, może nie koniecznie żeby tam snookera postawić,ale to nie głupi pomysł. Jak byłam mała zawsze chciałam mieszkać na strychu, najchętniej zrobiłabym tam wielką garderobę :P Mysle jednak że pomysł ze zrobieniem tam pokoju rozrywkowego jest bardzo dobry!

Dokładnie, mycie 15 okien, kiedy lata nam ciągle lecą nie jest optymistyczne :D
Yuki

Postautor: Jonasz » 23 kwie 2012, 09:57

smer- nie narzekaj, zaraz skończysz a inni dopiero zaczną budowe ;)
Dobry projekt wybrałeś, gratuluje- a nawet idealny i najlepszy!
Ja buduję w lubelskim, a ty jak się domyślam gdzieś na śląsku?
Jonasz

Postautor: Ivanow » 23 lip 2012, 08:36

Widzę, że jest parę osób, które wybrały ten projekt. Dzięki za wskazówki.
Smer- jak idą Twoje postepy? Coś się ruszyło? Czekamy na pierwsze zdjęcia z realizacji!
Jonasz- na Twoje tez!
Ivanow

Postautor: Buka » 20 sie 2012, 11:12

Smer- skąd się wziął ten przestój? Jak długo czekałeś na pozwolenie budowy?
No rzeczywiście, jak koparka wjedzie to będzie z górki, mamy nadzieję że pochwalisz się zdjęciami :)
Buka

Mój dziennik budowy

Postautor: Dafne » 04 wrz 2012, 12:41

No pięknie! Trzymamy kciuki, pisz na bieżąco jak tam prace Ci idą ;)

Papiery składałem gdzieś w listopadzie 2011 r., a pozwolenie dostałem na początku maja 2012 r.

ponad pół roku...dlaczego mnie to nie dziwi...
Dafne

Następna

Wróć do Projekty domów