Projekt Cypisek 4

Re: Projekt Cypisek 4

Postautor: Robi » 04 paź 2012, 13:16

smer pisze:
Buka pisze:Smer- skąd się wziął ten przestój?

Z zaadoptowanego projektu Cypiska 4 do warunków szkód górniczych. To efekt pracy mojego architekta.

jak wyglądają takie poprawki? to bardzo ciekawy temat, myślę że wiele osób na śląsku może mieć ten problem:// Gratuluje wylewki i czekam na newsy!
Robi

Postautor: MuminekSri » 08 paź 2012, 13:36

Smer no Twoje fundamenty wyglądają "zacnie" ! Gdzie to budujesz i będziesz mieć Kościół za oknem? ;)
MuminekSri

Postautor: AnnaBaronek » 23 sty 2013, 14:37

MuminekSri pisze:Smer no Twoje fundamenty wyglądają "zacnie" ! Gdzie to budujesz i będziesz mieć Kościół za oknem? ;)

Lepszy kościół niż cmentarz;)
AnnaBaronek

Postautor: mmalina » 04 lut 2013, 10:31

Witam
Czy przygarniecie do swojej grupy nowego ?
Jeszcze nie kupiłem projektu ale na 99 % będzie to Cypisek 4
Pozdr.
Pewnie trzeba będzie się ... wkupić :oops:

.
mmalina

Postautor: fikomikonapatiko » 06 lut 2013, 10:25

Hej mmalina!
Ładny projekt, gratulacje wyboru:)
Inne Cypiski już przejrzałeś?:) Bo wybór jest całkiem spory a te różne odmiany domów z numerkami różnią się między sobą czasem tylko kilkoma detalami, kubaturą jednego z pomieszczeń itp. :roll:
fikomikonapatiko

Postautor: Staszewski » 15 lut 2013, 14:15

AnnaBaronek pisze:
MuminekSri pisze:Smer no Twoje fundamenty wyglądają "zacnie" ! Gdzie to budujesz i będziesz mieć Kościół za oknem? ;)

Lepszy kościół niż cmentarz;)

Słuszna uwaga;)
Staszewski

Postautor: Kapsulina » 20 lut 2013, 13:41

@Smer
dzięki za zdjęcia! Jak patrzę na ten dom a w okół te aurę zimową, to już bym miała ochotę w nim zamieszkać (może to kolor cegły). Już wydaje się taki cieplutki i robi przytulne wrażenie.
Były jakieś niespodziewane sytuacje w trakcie budowy?
Kapsulina

Postautor: OstrY » 21 lut 2013, 08:04

smer,
fuck, no chyba uroki budowania w zimę, choć upały też się nie nadają. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok w dalszych etapach. Powodzenia
OstrY

Postautor: mmalina » 23 lut 2013, 08:29

Mam pytanie odnośnie schodów w Cypisku 4.
Zostawiacie takie jak w projekcie czyli "kacze",robicie normalne czy może takie składane strychowe.
U mnie góra to będzie taka rzadko używana graciarnia i cały czas się zastanawiam nad sposobem wchodzenia
mmalina

Postautor: zbst » 05 mar 2013, 19:22

Z żoną kibicujemy Twojemu zapałowi do budowy.
Dzięki za zdjęcia, w miarę możliwości i czasu wstaw inne: z zewnątrz np.ściana salonu jak i wnętrze.
Czym podyktowane są Twoje zmiany? - zwłaszcza to nowe lokum między pokojami, minimalne przesunięcia ścianek działowych, łazienka, wielkość okien.
Widzę, że rynna kuchni i budynku głównego jest na tym samym poziomie - właśnie dzisiaj o tym rozmawialiśmy. Jak to uzyskałeś? - przedłużając dach główny?
Już odpowiedziałeś w sprawie wielkości kotłowni, lecz czy Twoje ogrzewanie będzie mieszane gaz/paliwo stałe? Ponieważ my przewidujemy tylko piec na ekogroszek (nie ma gazu),czy kotłownia nie jest za mała? Jak będzie z dostawą węgla. Układ drzwi głównych i do kotłowni utrudniają jego wnoszenie. Czy nie lepiej wstawić dodatkowe drzwi zewn. do kotłowni? Prawdopodobnie tak zrobimy. Na razie tyle, chociaż pytań jest więcej, jak np. koszta SSO/SSZ i inne.
Pozdrawiamy z Poznania.
zbst

PoprzedniaNastępna

Wróć do Projekty domów