Projekt Cypisek 3

Projekt Cypisek 3

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 11:54

Pow. użytkowa: 79.66 m2 / Koszt realizacji: 206 320 zł

Obrazek

Dom przeznaczony jest dla 4-5osobowej rodziny. Budynek zaprojektowano jako parterowy, przekryty dwuspadowym dachem. Dobudowany z boku garaż również ma dwuspadowy dach. Nad parterem domu znajduje się nieużytkowy strych, który z łatwością można zaadaptować na poddasze użytkowe. Na parterze domu zmieszczono trzy sypialnie z łazienką, oraz - w części dziennej - salon z narożnym kominkiem i kuchnią z kącikiem jadalnym umieszczonym we frontowym wykuszu. W projekcie Cypisek 3 kotłownia zaprojektowana została obok przedsionka wejściowego.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Cypisek 3

Postautor: ju_sikorka » 01 lut 2012, 19:35

co sądzicie o tym cypisku?? chyba najfajniejszy wariant ze wszystkich propozycji, może ożywiłabym troszkę fasadę, czy kolorem, czy jakimiś dodatkowymi materiałami, i może warto byłoby pomyśleć o rozbudownaiu tarasu z tyłu domu, poza tym wszytko fajnie, myśle, że z czasem możnaby też pomyśleć o zaadaptowaniu poddasza; ktoś budował albo buduje?? czekam na pomysły
ju_sikorka

Postautor: Sharlotka » 19 lut 2012, 14:39

jest fajny jak wszystkie cypiski, ale mnie bardziej chyba podoba sie cypisek 2. Nie potrafie tego jakos sensownie wytlumaczyc ale jest lepszy dla mnie i dla mojej rodziny. Wiadomo ze roznia sie szczegolami, ale jakos tak samo nie wiem czym dokladnie :) Ok, ma popsostu wbudowany garaz, ale ja mam taka sytuacje ze mam gdzie trzymac auta wiec wole wersje druga, ktora juz nabylam
Sharlotka

Postautor: Paweł_Lech » 09 lip 2012, 10:55

Bardzo ciekawy projekt, nie za duży, ale za to fajnie wykorzystaną ma przestrzeń. Pomieszczenia są idealne, trochę mógłbym narzekać na lojalizację wc zaraz obok kuchni, ale czasem nie ma wyjścia ;) Poza tym wizualnie bardzo przyjemniej wygląda- skromnie i z klasą. Ktoś ma może zdjęcia z realizacji tego domu?
Paweł_Lech

Postautor: Józef76 » 23 sie 2012, 12:02

Paweł_Lech pisze:Pomieszczenia są idealne, trochę mógłbym narzekać na lojalizację wc zaraz obok kuchni, ale czasem nie ma wyjścia ;)

Zdjęć szukałem po całym necie i niestety tez nie znalazłem, a co do lolalizacji WC, nie wiem czy to jest aż taki problem. Obecnie też mam tak i nie narzekam. Tylko trzeba z głową wszystko urządzić i będzie ok :)
Józef76

Postautor: lukaszenka » 18 wrz 2012, 14:00

Też nie widzę problemu pomożenia wc koło kuchni. A projekt bardzo sympatyczny, no szkoda, że nigdzie nie ma zdjęć, musi się ktoś zdecydować na budowę i wrzucać ;)Podoba mi się wejście z dalej od garażu, lepiej żeby spaliny nie dostawały się do środka. Przyjemny projekt
lukaszenka

Postautor: kubekwkubek » 17 maja 2013, 17:49

No ładny ten Cypisek, chociaż dla mnie za mały metraż. Ale dla 3-4 osobowej rodziny, spokojnie! Nie wiem skąd obiekcje co do łazienki niedaleko kuchni. Znam co najmniej 3 takie rozwiązania i nikomu nic nie przeszkadza. A przecież - w małym mieszkanku wszystko jest OBOK siebie :D
kubekwkubek

Postautor: fikusik » 20 cze 2013, 10:04

Śliczny Cypisek, o ile nie najładniejszy z rodziny Cypisków :) Bardzo jasny projekt, a jednocześnie ta elewacja nie kłuje w oczy śnieżną bielą, tylko jest taka... śmietankowa. A że nie ma 100m2? Ile jest takich domków wkoło! Ludzi nie zawsze stać na wille, a co swój domek, to swój domek ;)
fikusik

Postautor: michkor » 22 wrz 2013, 16:35

80m2 to wcale nie jest mało. Może mało jak na domek, ale mieszkanie z tego już całkiem spore, więc tak jak piszą niektórzy ja też wolałbym te 80m ale w swoim domku bez wścibskich sąsiadow za ścianą ;)
michkor

Postautor: philip » 27 lis 2013, 12:58

michkor pisze:80m2 to wcale nie jest mało. Może mało jak na domek, ale mieszkanie z tego już całkiem spore, więc tak jak piszą niektórzy ja też wolałbym te 80m ale w swoim domku bez wścibskich sąsiadow za ścianą ;)

mam dokładnie takie samo zdanie! nie mamy zbyt dużych możliwości kredytowych więc szukamy czegoś w rozsądnej cenie. a metraż jak na nas dwoje na razie wydaje mi się być w sam raz... teraz jestesmy na 75m2 z teściami... ciekawa ta opcja poddasza, że można ją później rozbudować. z jakimi to się później kosztami wiąże?
philip

Następna

Wróć do Projekty domów