Projekt Cypisek 2

Projekt Cypisek 2

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 11:59

Pow. użytkowa: 79.66 m2 / Koszt realizacji: 178 450 zł

Obrazek

Parterowy dom dla 4-osobowej rodziny, przekryty prostym, dwuspadowym dachem, z nieużytkowym strychem, który można zaadaptować na poddasze. Elewacja frontowa domu została urozmaicona narożnym podcieniem wejściowym, oraz zadaszonym wykuszem kuchni. Elewację ogrodową wzbogacają szerokie drzwi wyjściowe z salonu na taras, oraz podcień nad częścią tarasu. Cała bryła budynku - choć prosta, została ciekawie skomponowana.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Cypisek 2

Postautor: Sharlotka » 19 lut 2012, 14:41

fajny projekt z serii cypiskow. Obecnie nie patrzebuje garaza bo na dzialce mam juz wybouowane garaze i pomieszczenia rolnicze, i dltego garaz jest mi zbedny. Obecnie zakupilam juz cypiska 2, kilka pakietow i teraz juz zaczynam sie budowac. o dzialke nie musze sie martwic bo posiadam taka od kilku lat. Teraz juz tylko budowa a ta kwestie zostawiam mezowi :)
Sharlotka

Postautor: Yuki » 12 kwie 2012, 08:23

Zaczełam oglądać Cypiska 2, bo miescił się w moim wymaganym metrazu, ale jak widze pozbawiony jest garażu.
Na szczęscie widzę że w 4 jest garaż przybudowany, świetnie.
Podoba mi się rozkład funkcjonalny pomieszczeń i to że można zaadoptować poddasze, zawsze to więcej miejsca. Układ pomieszczeń chyba we wszystkich cypiskach jest podobny, więc nie będę miała problemu
Yuki

Postautor: Favourite » 16 kwie 2012, 08:11

Zaciekawił mnie ten dom, ze względu na swoje niewielkie gabaryty. Na garaż mam miejsce z tyłu domu, już nawet mam pomysł jak go tam umieścić. Rzeczywiście ciekawy układ pomieszczeń, do tego możliwość zaadaptowania poddasza- idealnie nadaje się na moją pracownię. Dysponuje ktoś może zdjęciami gotowej budowli?
Favourite

Postautor: albercik » 18 kwie 2012, 13:19

W ogóle nie rozumiem ludzi, którzy muszą mieć garaż w domu... Po co i na co? Zdecydowanie taniej i praktyczniej będzie postawić blaszany garaż na podwórku. Poza tym w obecnych czasach jak w domu każdy ma minimum po jednym aucie na głowę to i tak będzie trzeba postawić jakieś garaże. Sory za OT
albercik

Postautor: closer » 17 maja 2012, 12:29

ten projekt cypiska przypadl nam jeszcze bardziej do gustu niz cypisek 1, glownie ze wzgledu na metraz, 70 m to juz jednak jest cos i mozna poszalec z urzadzeniem i dzieciaki przeszkadzac nie beda. ;)

szkoda ze lazienka jest tak daleko od wc, wolelibysmy blizej troszkę....
closer

Postautor: Budle » 13 lip 2012, 09:11

Projekt jest trochę większy od Cypiska 1, posiada trzy sypialnie, więc dla nas lepiej. Ale i tak byśmy i tu chcieli zaadoptowac poddasz, ktoś z Was już o tym myślał? Pomieszczena bardzo praktyczne, więc nie ma co narzekać na takim metrażu. Myślimy ewentualnie nad zlikwidowaniem garderoby, ale to jeszcze jest pod znakiem zapytania. Ktoś z budujących jakieś zmiany wprowadzał?
Budle

Postautor: Józef76 » 23 sie 2012, 12:09

Projekt jest trochę większy od Cypiska 1, posiada trzy sypialnie, więc dla nas lepiej.

Dla nas to też duzy plus, dlatego jesteśmy skłonni skusić się na ten projekt. Ktoś z budujących może coś więcej napisać o tym projekcie i podzielić się zdjęciami?
Józef76

Postautor: gdn » 22 kwie 2013, 13:03

Sharlotka czy wybudowałaś się już? Patrzę i patrzę na Cypiska i nie mam przekonania, za to moja żona - ogromne. :mrgreen: Dobraliśmy się beznadziejnie pod względem gustów do budowy :mrgreen: Może gdybyś mi opowiedziała, jak Ci się tam mieszka i czy budowa sprawiała Ci jakieś problemy, przekonałbym się choć wstępnie? :roll:
gdn

Postautor: sidandnancy » 23 cze 2013, 19:58

Sam byłbym zainteresowany, aczkolwiek na domek letniskowy ;)
sidandnancy

Następna

Wróć do Projekty domów