Projekt Chatka Drewniana

Projekt Chatka Drewniana

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 12:04

Pow. użytkowa: 63.73 m2 / Koszt realizacji: 166 962 zł

Obrazek

Projekt Chatka Drewniana to wymarzony dom na działkę rekreacyjną lub do całorocznego zamieszkiwania. Mimo niewielkiej powierzchni cechuje się funkcjonalnym wnętrzem i mieści w sobie wszystkie potrzebne pomieszczenia: na dole wygodny salon z kominkiem, kuchnią i łazienką, na poddaszu 2 lub 3 sypialnie. Pod dużym podcieniem wiszącym nad tarasem można schronić się przed deszczem lub słońcem, zaś z wygodnego balkonu podziwiać piękną okolicę.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Chatka Drewniana

Postautor: kliment » 06 lut 2012, 11:10

Witam wszystkich na forum. Z dobrymi znajomymi mamy zamiar wybudować letniskowy domek w okolicach Zielonej Góry. Wybraliśmy już kilka projektów, które możemy zrealizować. Chatka Drewniana to jeden z nich. Teraz zostaje już tylko decyzja, który konkretnie wybrać. Nikt z naszej czwórki nie zna się na budownictwie. Chętnie poznam opinie na ten temat.
kliment

Postautor: Karol » 19 lut 2012, 08:45

kliment uwazam ze to bardzo dobry projekt. W sam raz gdzy chcesz odpoczac od codzienniego zgielku. Pisze takn bo wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem tego projektu i juz powoli zbieram ekipe na budowe domu. Przekonala mnie ta wielka, otwarta przestrzen na dole i mimo wszystko wydzielone pokoje na gorze. Dokladnie o to chodzi gdy chcesz miec zapewniony spokoj :)
Karol

Postautor: kliment » 19 lut 2012, 08:48

No proszę, to jest Nas już dwóch na tym forum, bo ja również zakupiłem ten projekt. Z kilku wybraliśmy właśnie ten. To nie była łatwa decyzja, ale wszyscy są szczęśliwi. Już jesteśmy po pierwszych rozmowach z wykonawcami :)
kliment

Postautor: kutropoli » 13 mar 2012, 10:24

panowie, jak juz ruszyliscie z budowa to moze jakies foto bedzie wkrotce??/ :D :D jak potrzebuje domu na wypady o kazdej porze roku, wiec chce zeby chata byla już jakaś solidniejsza a nie jakas tam brda zwykla, ogladalem tez 2 warianty chatek - macie jakies przmyslenia?c czemu ten projekt lepszy od tamtych?/ wypytuje, bo na razie tlyko ogladam i chce sie wreszcie na czyms zaczepic - pozdro
kutropoli

Postautor: Kubek » 21 maja 2012, 12:36

Kolejny domek, który zawładnął moim sercem - jest trochę większy niż sosenka, a to na plus.
Podoba mi się zarówno rozmieszczenie jak i taras. Wizualny wygląd tez jest ok :)
Ciesze się że jest możliwośc zbudowania w wersji murowanej, ułatwi nam to trochę decyzję. Ogromnym plusem jest tez to że mieści na poddaszu 3 pokoje, aczkolwiek myslimy jeszcze czy jednego nie zrobić na dole. Jak myślicie?
Licze na jakieś zdjęcia z realizacji!
Kubek

Postautor: JuliaPanoszek » 22 sie 2012, 20:11

bardzo ciekawa propozycja od MG Projekt. Ktoś z Was może ma zdjęcia z realizacji, albo jest w trakcie budowy?
Bardzo ładne wejście do domu, świetny taras no i pomieszczenia - niezwykle praktyczne. Bardzo podobają nam się te przeszklenia, nie wiecie jak jest z ich funkcjonalnocią? To znaczy czy np latem nie za dużo słońca przez nie pada do środka, przez co może być duszno?
JuliaPanoszek

Postautor: KajetanWróblewski » 22 sie 2012, 20:30

Witam
Również myślimy o budowie tego domu. Zdjęcia mile widziane :)
Kubek pisze:Ogromnym plusem jest tez to że mieści na poddaszu 3 pokoje, aczkolwiek myslimy jeszcze czy jednego nie zrobić na dole. Jak myślicie?

Pokój na dole to dobra propozycja, jeśli go potrzebujecie. Trochę zmian musicie wprowadzić w związku z tym, nie wiem na ile kosztowne, ale grunt by wam pasowało :). My generalnie tego nie planujemy większych zmian.
KajetanWróblewski

Postautor: gdn » 22 kwie 2013, 12:57

Nie wyobrażam sobie mieszkać w takiej chatce cały rok, ale tak sobie myślę, że z powodzeniem można by to zbudować jako mały górski pensjonacik... Gdyby tak 2 węzły sanitarne zrobić, dobudować altanę, wiatę na samochody... I taki domek np. w górach, Zakopane czy nawet Beskid.
gdn

Postautor: krystian » 23 sie 2013, 10:05

GDN - a ja sobie wyobrażam mieszkać w takim cały rok :) I powiem więcej, chętnie bym w takim zamieszkał! Czy ktoś wie o jakichś zdjęciach z realizacji czy ma jakieś wiadomości dot. tego projektu?
krystian

Następna

Wróć do Projekty domów