Projekt Bursztyn

Projekt Bursztyn

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 12:15

Pow. użytkowa: 91.43 m2 / Koszt realizacji: 290 733 zł

Obrazek

Projekt domu jednorodzinnego dla 4-5 osobowej rodziny. Projekt Bursztyn to dom o prostej bryle, przekryty dwuspadowym dachem. Ekonomiczny i nieskomplikowany w budowie. We wnętrzu domu przewidziano oprócz obszernego salonu trzy sypialnie, łazienki oraz pomieszczenie gospodarcze. W projekcie Bursztyn kocioł c.o. może znajdować się wariantowo w pomieszczeniu przy wejściu, lub w przypadku kotłowni na paliwo stałe - w pomieszczeniu za garażem. Pracownia posiada także projekt Bursztyn w odbiciu lustrzanym.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Bursztyn

Postautor: krotku » 21 lut 2012, 11:28

hej buduje ktos? szukam czegos podobnego - najlepiej parterowy ale sie nie upieram; domek dl a2 + 1 w drodze:) take nie za duzy nie za maly - co musi być to 2 lazienki, garaz i łądny taras to jest MUS poza tym jestem elastyczna i nawet na domek z pietrem dam sie namówic, ale ze wzgledow praktycznych wolalabym jednak 1-poziomowy
co sadzicie o bursztynie? jak ktos juz buduje to prosze o kontakt:))
krotku

Postautor: joka-28 » 21 lut 2012, 12:49

witam, ja też szukam czegoś dla 3 osób - ale nie upieram się specjalnie przy parterowym, co jeszcze brałaś pod uwagę? dopiero zaczelam szperać i powiem szczerze, że nie wiem jak to ogarnąć - robić notatki, plusy, minusy ;) szukam czegoś raczej klasycznego i nierzucającego się w oczy, myśleliśmy tak +\- 100 m kw, czeka nas jeszcze długa droga, bo ziemie trzeba odrolnić:/
nursztynek jest wg mnie idealny dla malej rodzinki - jeden sypialnia, pokój dla dziecka i jeden gościnny, nic wiecej nie potrzeba :)
joka-28

Postautor: Yuki » 12 kwie 2012, 08:11

Nie jestem przekonana do parterówek, z uwagi na to że zajmują dużo miejsca a i tak są ciasne w środku.
Bursztynek jest jednym z domów, które oglądaliśmy by upewnić się że wolimy z poddaszem. Generalni wszystko w środku jest ok, nie wiem tylko na co są 2 pomieszczenia gospodarcze, ale nie wiem co można byłoby tam wsadzić, najlepiej pokój...ale obok garażu? ;/
Jak sądzicie? Mnie się bardzo podoba z tyłu taras...
Yuki

Postautor: Favourite » 16 kwie 2012, 08:07

Parterówki też są fajnie, jeśli się je odpowiednio urządzi. Ciekawie wyglądają, chociaż ta jest dość mała. Może jeśli ktoś buduje bardziej domek letniskowy można skusić się na ten projekt, bo jest całkiem urokliwy. Z drugiej zaś strony nie każdy lubi wielkie budowle, zwłaszcza kobiety kiedy przychodzi do sprzątania :P
Favourite

Postautor: Jonasz » 23 kwie 2012, 09:55

Taras robi wrażenie, parterówki mają też swoje uroki - masz wszystko pod ręką i łatwiej się sprzata.
Taras ładnie zadaszony i bardzo funkcjonalny, nie sądzicie?

Obrazek
Jonasz

Postautor: UrygaPior » 24 cze 2012, 09:13

Ciekawy projekt i z tyłu i z przodu. Fajne rozwiazanie tarasu. Pokoje może i nie zachwycają, ale doczepić też się nie można za bardzo. Kolorystyka jest bardzo fajna, taka ... bursztynowa? :P
Plusem jest to że to parterówka, wiec pomieszczenia sa maksymalnie funkcjonalne
UrygaPior

Postautor: AZK » 18 lip 2012, 09:15

Metraż idealny dla nas, cena realizacji tez to przełknięcia. Tylko zastanawiamy się jak będzie leżał na naszej działce - dosyć dlugi jest,ale chyba nie będzie problemu. Ktoś z Was zastanawiał się nad zagospodarowaniem poddasza?
AZK

Dziennik budowy Bursztyna

Postautor: artix2 » 29 paź 2012, 21:44

Witam, jestem na etapie SSO " Bursztyna mocno energooszczędnego :D . Zapraszam do mojego dziennika budowy. forum.muratordom.pl/showthread.php?205064-quot-Bursztyn-quot-energooszczędnie-i-mam-nadzieję-tanio-)

Pozdrawiam
artix2

Postautor: Pusia » 06 lis 2012, 13:21

artix2Twój domek wygląda naprawdę fajnie. Wielkie gratulację! Mam nadzieję, że wrzucisz tu jeszcze jakieś fotki i newsy!
Ostatnio zmieniony 14 lis 2012, 09:23 przez Pusia, łącznie zmieniany 1 raz
Pusia

Następna

Wróć do Projekty domów