Projekt Bukszpan

Projekt Bukszpan

Postautor: MG Projekt » 23 sty 2012, 12:18

Pow. użytkowa: 101.96 m2 / Koszt realizacji: 257 120 zł

Obrazek

Projekt Bukszpan to propozycja parterowego domu jednorodzinnego, przeznaczonego dla czteroosobowej rodziny. Dom zaprojektowano na planie litery L. Ściany parteru zakończone betonowym stropem przekryte są tradycyjnym wielospadowym dachem o konstrukcji krokwiowej, z ciekawą szeroką lukarną nad wejściem oraz trójkątnym oknem doświetlającym obszerny strych. Prosta bryła budynku została ozdobiona nowoczesnymi detalami architektonicznymi. Podcień wejściowy przykryto oryginalnym zadaszeniem z łukowym okapem. Bezpretensjonalny, a jednocześnie bardzo współczesny wygląd zewnętrzny domu sprawia, że budynek wpasuje się idealnie w każde otoczenie.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Projekt Bukszpan

Postautor: miszell » 31 sty 2012, 13:39

to mój lider wśród parterowych, niby prosty, bardzo funkcjonalny, ale jednocześnie to okno w dachu w połąeczniu z tym "daszkiem" na frontowymi drzwiami, szczyt elegancji! wg mnie bezkonkurencyjny jesli chodzi o domy parterowe
Awatar użytkownika
miszell

Postautor: krotku » 21 lut 2012, 11:50

no spoko spoko, jeszcze wszysktich parterowych nie przejrzalam - w sumie gdyby nie ten daszek i to okno to dom wygladalby zupelnie inaczej, ja musze miec garaz - koneicznie, wiec dla mnie odpada, hmm tak sie jeszcze zasttanaiwam nad poddaszem, bo widze ze tu wiele forumowiczów pisze o adapacji poddasza, strychu.. hm jak dla mnie to napewno nie teraz - mamy dizecko w drodze:)) ale moze tak w przyszłosci urzadzic tam mu tkai duzy pokój.. no to jest jakas mysl:))
pozdrawiam!!:)
krotku

Postautor: Henryk » 25 cze 2012, 08:35

Wiele się naczytałem o tym projecie na innych forach, widziałem nawet zdjęcia. Bardzo chwalony jest za prostotę w budowie i fajne rozwiązania. Nie trzeba czasem mieć metrażu 150m2 by fajnie i wygodnie mieszkać. W miarę niska cena do tego dochodzi, a projekt nie taki nudny. Wizualnie tez bardzo mi sie podoba ;)
Henryk

Postautor: Figarro » 23 sie 2012, 09:45

Henryk pisze:Wiele się naczytałem o tym projecie na innych forach, widziałem nawet zdjęcia. Bardzo chwalony jest za prostotę w budowie i fajne rozwiązania.

Nie pamiętasz może gdzie to było? Ja trafiłem na osoby, które go budują, ale zdjęć niestety nie widziałe, a chętnie bym zobaczył. Jak prezentuje się na żywo, możesz coś więcej opowiedzieć? :)
Figarro

Postautor: esteban » 18 wrz 2012, 13:10

Ciekawe to rozwiązanie nad drzwiami, ciekawe jak poradzą sobie z nim budowniczy.
Możecie powiedzieć coś więcej, z tego co dowiedzieliście się gdzieś indziej i wrzucić te zdjęcia, o których mówicie?
z góry dzięki !
esteban

Postautor: almond » 22 kwie 2013, 13:11

Bukszpan ostatnio był w promocji, jako Hit Tygodnia, był 10% tańszy! Śledźcie stronę mgprojekt na fb, jak nie chcecie przegapić takich akcji, tam informują na bieżąco. :)
almond

Postautor: krystian » 23 sie 2013, 10:07

Chyba jednak wolałbym pozostać przy tradycyjnym ganeczku, tym bardziej, że Bukszpan sam w sobie jest ładnym i szykownym projektem, a ten daszek mi nie pasuje ;) Ale widzę, że może się też podobać :)
krystian

Postautor: archicad » 23 wrz 2013, 07:12

Mnie się bardzo podoba :)
archicad

Postautor: celias » 23 paź 2013, 08:16

Mnie również :)
celias

Następna

Wróć do Projekty domów