projekt Ania

projekt Ania

Postautor: magdau » 12 cze 2013, 16:11

Witam
Zakupiłam projekt Ania. Obecnie czekam na pozwolenie na budowę. Proszę o kontakt osoby, które również zakupiły ten projekt aby podzielić się uwagami, opiniami na temat budowy. :D
magdau

Mój dziennik budowy

Re: projekt Ania

Postautor: żabcia75 » 13 cze 2013, 07:12

Magdau, hej :) Gratuluję dobrego wyboru :) Ania jest niedużym, ale ładnym domkiem i jeśli masz jeszcze małą rodzinkę, to będziecie w nim na pewno szczęśliwi :) Zapraszam Cię do dyskusji o Ani na wątku: projekt-ania-t2793.html
Teraz jest tam cicho, więc może rozkręcisz dyskusję :) Napisz proszę, kiedy się budujesz :)
żabcia75

Postautor: magdau » 13 cze 2013, 08:16

Hej Żabcia75 :D Zaczynam się budować jak tylko dostanę pozwolenie na budowę. Jak miło, że się odezwałaś. Czy Wasz domek już stoi, jak długo budowa trwała? Czy coś zmienialiście w projekcie? Mam wiele pytań. Odezwij się proszę ;) pozdrawiam
magdau

Mój dziennik budowy

Postautor: żabcia75 » 13 cze 2013, 12:19

Eh nie, nie, my dopiero wybieramy projekt ;) o Ani dużo słyszałam, bo znajomi już zakupili projekt :) Jak na razie nie dokonują żadnych zmian, są zachwyceni funkcjonalnością domku jak na tak małą powierzchnię ;)
Generalnie jak masz jakieś pytania, to widzę, że są tu też moderatorzy z mg projekt, także jak coś, to zawsze możesz się spytać eksperta, oni tu odpisują :)
żabcia75

Wróć do Aktualności