Projekt Amelia

Re: Projekt Amelia

Postautor: Jan33 » 23 lis 2012, 13:02

Ja pracuję w domu, więc taki pokój bardzo by mi się przydał, można się wtedy spokojnie skupić na biznesowoych sprwach i nic cię nie odciaga od pracy, brawo za taki projekt! Szukamy obecnie czegoś w stylu nowoczesnym, podglądamy też Albatrosa ,ale jeszcze decyzja nie zapadła. Amelia co ciekawe jest też fajna cenowo. Ktoś może coś o niej więcej powiedzieć?
Jan33

Postautor: Reverof » 27 sty 2013, 18:22

Na stronie wyczytałam, że "dodatkową ozdobą domu są fragmenty elewacji wykończone drewnianą okładziną oraz płytkami klinkierowymi. Na parterze, oprócz jednoprzestrzennej części dziennej, z salonem, holem, otwartą kuchnią i centralnie usytuowanymi schodami, zaprojektowano dodatkowy pokój (np. sypialnię lub pokój do pracy), garaż, oraz łazienkę z miejscem na kocioł c.o. Na poddaszu zaplanowano trzy sypialnie z łazienką".
Ten pomysł bardzo mi się podoba i wygląda dość atrakcyjnie, chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia z realizacji, dysponuje ktoś takimi?:)
Reverof

Postautor: Polk_28 » 22 lut 2013, 12:31

też jestem ciekawa zdjęć z realizacji. projekt jest uznany za nowoczesny choć ja nie wiem, czy on taki do końca modernistyczny czy biurowy:)
Polk_28

Postautor: KarolinaMarek » 24 cze 2013, 06:42

witam!

Bardzo proszę o zdjęcia z budowy!!!! :) czekamy z niecierpliwością, póki co to malujemy kredą na asfalcie poszczególne pomieszczenia żeby zobaczyć mniej więcej ich wielkość :)

chcemy wprowadzić też kilka zmian:
1. wydłużyć wiatrołap, ściana w kuchni będzie dłuższa, idealnie na lodówkę i kuchenkę
2. zlikwidować okno w salonie, w wyjście na taras zrobić szersze
3.poszerzyć garaż żeby wydzielić tam kotłownię na paliwo stałe. Poszerzy się pokój to zrobimy dodatkowe pomieszczenia na garderobę, bo my na dole będziemy mieć sypialnię
4. pod schodami chciałabym mieć schowek na wiadra, mopa, środki czystości
5. likwidacja gołębników (ktoś już tu tak napisał) i okna dachowego
6. likwidacja balkonu
7. zmiana konstrukcji dachu nad garażem, by dach miał ok 45st, będzie to lepiej wyglądało, no i pomieszczenie będzie bardziej ustawne...

to chyba tyle...

Bardzo prosimy aby ktoś w końcu udostępnił zdjęcia z budowy....

Pozdrawiamy!
KarolinaMarek

Mój dziennik budowy

Postautor: michkor » 21 paź 2013, 20:45

Tyle osób pisze o tym domku, a nie ma żadnych fotek z budowy? Dziwne... :(
michkor

Postautor: pomorzanin » 14 sty 2014, 10:39

Kreda na asfalcie - ciekawy pomysł :) My raczej porównujemy wszystko do naszego mieszkania w bloku - i zawsze wychodzi na plus domu :) W tym przypadku trochę martwi mnie ta sień i zaraz kuchnia, chociaż pewnie można to będzie jakoś ciekawie rozwiązać.
pomorzanin

Poprzednia

Wróć do Projekty domów