Pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe

Postautor: Margot » 19 lip 2017, 15:45

Najlepsze okna dachowe ma dachy-okna.pl. My mamy te https://dachy-okna.pl/pl/promotions . Przyznam się, że kupując patrzyliśmy tylko na cenę, bo jest przystępna. Okazało się jednak, że jakość jest naprawdę bardzo dobra, z czego się oczywiście cieszymy.
Margot

Re: Pokrycia dachowe

Postautor: MarcinR1 » 19 lip 2017, 21:34

MOim zdaniem teraz warto zwrócić uwage na dachówki betonowe produkcji Braas, ponieważ do końca sierpnia trwa Zakręcona Promocja od Braas, gdzie znalazły swoje miejsce dachówki wykonane w technologii Cisar a mianowicie: Romańska, Celtycka, Bałtycka i piekna dachówka plaska czyli Teviva.
MarcinR1

Postautor: DanielMak » 25 sie 2017, 11:17

A najlepsze dachówki można znaleźć w ofercie Braas i na Rozkręconej Promocji na ktorej miejsce znalazły 4 modele dachówek betonowych wykonanych w technologii trójwarstwowej Cisar.
DanielMak

Postautor: Tereska » 11 gru 2017, 15:27

Myt wybraliśmy blachę i jestem zadowolona :)
Tereska

Postautor: lily » 24 lip 2018, 09:21

Ja mieszkam w dość starym domu i mam u siebie na dachu papę. Ostatnio mamy jakiś problem z izolacją i obawiam się, że będzie trzeba ten dach naprawić. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy Dohmann. Może mieliście okazję korzystać z ich usług?
lily

Postautor: adek » 28 lip 2018, 04:50

Dachy stalowe niestety będą miały wady dachówek blaszanych, z tym że ja bym się jeszcze dodatkowo bał korozji... Ale technologia ciekawa :) Tylko że biorąc pod uwagę, że inne materiały też są rozwijane przez wiele lat to nie mam pewności czy to na pewno jest aż taka innowacja. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają nowoczesne dachówki ceramiczne - Orea, Actua... A to ciągle ceramika, czyli tak naprawdę gwarancja jakości. Moim zdaniem w budownictwie jednorodzinnym raczej chodzi o pewność konstrukcji, a nie o eksperymentowanie :) Ja za własne pieniądze niespecjalnie byłbym skłonny, żeby zostać testerem nowych technologii - dlatego dachówkę mam całkiem zwyczajną, ceramiczny Koramic...
adek

Postautor: DanielMak » 18 sty 2019, 15:01

A tak naprawdę to porządna dachówka może być i na całe życie, jeżeli wybieramy sprawdzonych producentów typu m.in Braas z ogromnym doświadczeniem i bardzo dobrymi warunkami gwarancyjnymi która obejmuje aż 30 lat dachówki ceramiczne i cementowe oraz porządne akcesoria jak izolacje membrany, taśmy do obróbki itd. Jak do tej pory (od pond 5 lat) nie mamy co do nich najmniejszych zastrzeżeń bo dach trzyma się pięknie :)
DanielMak

Postautor: TomaszMil » 20 lut 2019, 15:42

Najlepiej teraz skorzystać z możliwości jakie daje nam Braas czyli dachówek ceramicznych oraz cementowych. Możemy dużo taniej kupić u ich dystrybutorów najlepsze dachówki ceramiczne i cementowe jak pojawiają się jakieś ciekawe promocje i do tego stawiają jednocześnie na świetny design oraz wysoką jakość wykonania i dobre warunki gwarancyjne.
TomaszMil

Postautor: kulik86 » 22 mar 2019, 12:47

cześć,
jak dla mnie świetną opcja jest blacha trapezowa. Dobrej jakości blachę oferuje firmą Traffic - sami zobaczcie http://www.traffic-blachy.pl/ poznajcie ich ofertę i oceńcie! dodam, że mam blachę trapezową położną na domku letniskowym i świetnie się sprawdza:)
kulik86

Mój dziennik budowy

Wróć do Dachy