Podłoga

Podłoga

Postautor: Kamo888 » 15 kwie 2015, 09:01

Jak kłaść podłogę?
Powiada się, że rzeczy zmieniają się z czasem. Prawda jest taka, że to my musimy je zmienić.
Awatar użytkownika
Kamo888

Re: Podłoga

Postautor: Adadio8 » 17 kwie 2015, 12:36

Zależy jaką podłogę chcesz kłaść. Polecam poszukać filmów na youtube. Jest tam dużo poradników o układaniu płytek, paneli, parkietu itp.
Dobra krew nie może kłamać.
Awatar użytkownika
Adadio8

Postautor: magic992 » 23 gru 2016, 08:09

Panele są bardzo łatwe do ułożenia, zupełnie co innego niż podłogę drewnianą. Do tego trzeba solidnych fachowców. W naszym domu mąż ułożył panele w garderobie, a podłogę drewnianą fachowcy.
magic992

Postautor: bigdaddy » 03 sty 2017, 21:52

Płytki również nie są ciężkie do ułożenia, jednak wszystko zależy od umiejętności. Chyba lepiej zatrudnić fachowca, będzie pewniej
bigdaddy

Postautor: paulusia176 » 15 mar 2017, 09:47

Cześć,
Co uważacie o kupowaniu podłogi bambusowej przez sklep internetowy?
paulusia176

Postautor: Norek » 20 mar 2017, 11:17

Temat rzeka, wszystko zależy od tego gdzie tę podłogę kładziesz (kuchnia, łazienka, salon) z czego ta podłoga, czy podłogę kładziesz na ogrzewanie podłogowe czy nie. Ale generalnie, jeśli chodzi o panele lub podłogę drewnianą to można w skrócie tak to opisać: musisz przede wszystkim: mieć równą posadzkę, na nią położyć dobry podkład np. firmy Organika - pianowood, a na podkład dajesz panele, deski i po problemie. Panele kładzie się łatwiej bo instrukcja jest na każdej paczce, drewno to już wyższa szkoła jazdy, ale też można sobie samemu z tym poradzić.
Norek

Postautor: Margot » 10 sie 2017, 00:54

Zgadzam się z przedmówcą wszystko zależy od tego co i gdzie będziesz kłaść. Dobre podkłady pod np panele znalazłam w https://eurohouse.com.pl/60/podklady-po ... -podlogowe. No i panele raz że łatwiej dwa że taniej Cie wyniosą.
Margot

Postautor: TomekP » 29 sie 2017, 10:58

A niby czemu panele na podkładzie wychodzą taniej? Niestety nie ma się co oszukiwać, kupno podkładu to dodatkowy koszt, ale warto go ponieść bo jednak komfort użytkowania podłogi położonej na podkładzie (ja mam pod panelami tak jak pisze Norek - pianowood Organiki) i to była trafiona inwestycja, podłoga jest docieplona, wyciszona, no i panele nie skrzypią i nie uginają się.
TomekP

Postautor: Margot » 01 lut 2018, 11:55

Bardzo ważną kwestią są też podłogi. To do Was należy decyzja, czy zdecydujecie się na podłogi z drewna czy na przykład na panele. Tak czy inaczej zapoznajcie się z ofertą firmy http://artcorestudio.pl/panele.
Margot

Postautor: MisiaMichalina » 23 lip 2018, 08:20

Kładąc podłogę zastanówcie się, bo może warto zainstalować w niej kontakt podłogowy. To świetne rozwiązanie. Puszki podłogowe ukryją różnego rodzaju gniazdka, czy to te elektryczne, czy np. HDMI, a wy będziecie mogli cieszyć się dostępem do prądu pod samym biurkiem, zamiast ciągnąć przedłużacz z drugiego końca pokoju. Ja zainstalowałam kilka takich w trakcie wykańczania mieszkania i to była moja najlepsza decyzja. Nadają się do parkietu, płytek, drewna, a ponadto poukrywane kontakty są bardzo gustowne, nowoczesne i przede wszystkim praktyczne. Ja kupowałam w sklepie https://puszkipodlogowe.pl/ i bardzo polecam, bo obsługa była świetna, a montaż produktów bezproblemowy.
MisiaMichalina

Wróć do Porady budowlane