Planowanie kosztów budowy domu - darmowe narzędzie

Planowanie kosztów budowy domu - darmowe narzędzie

Postautor: natalk_aa » 17 sie 2017, 12:45

Cześć wszystkim Forumowiczom!

Do tej pory byłam biernym czytelnikiem wpisów na forum, pomyślałam jednak, że podzielę się z Wami jedną rzeczą. Planuję budowę małego domku jednorodzinnego, parterowego. Bardzo długo szukałam darmowego narzędzia, które pomoze mi w kalkulowaniu kosztow, takiego jakby kosztorysowania i trzymania wszystkiego w jednym miejscu. Znalazłam fajną stronkę, na której można sobie wybrać proponowany kosztorys budowy domu albo na przykład remontu mieszkania i można go dowolnie modyfikować (tylko trzeba u nich założyć konto, ale jest darmowe). Fajna sprawa, bo podpowiadają co można/powinno się jeszcze kupić, można sobie odznaczać co już zostało kupione i fajnie można kontrolować co jeszcze zostało do zrobienia. Taki trochę kalkulator budowlany. Jakieś nawet notatki tam można robić, dodawać też można swoje kosztorysy, np. aranżacja ogrodu i na podstawie tak jakby rodzaju kosztorysu można wybrać proponowane produkty, albo dodawać całkiem nowe, swoje. Polecam wszystkim, bo znacznie ułatwia ogarnięcie wszystkich zakupów itd. Ok, sporo się już napisalam, pewnie połowa z Was zasnęła podczas czytania :D Stronka o której mowie to http://www.remontomierz.pl może komuś z Was też podpasuje. Pozdrawiam wszystkich budowniczych i majsterkowiczów!
natalk_aa

Re: Planowanie kosztów budowy domu - darmowe narzędzie

Postautor: Memek » 06 lip 2018, 08:02

Fajna stronka, dzięki za polecenie! ;)
Memek

Re: Planowanie kosztów budowy domu - darmowe narzędzie

Postautor: Sopel91 » 13 lip 2018, 10:02

Nie mam niestety wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...
najpewniejszą i najpotężniejszą odwagą jest ta, która wynika z właściwej oceny napotkanego niebezpieczeństwa, ale też, że człowiek całkowicie pozbawiony lęku jest towarzyszem znacznie niebezpieczniejszym od tchórza.
Awatar użytkownika
Sopel91

Wróć do Off-topic