Plac zabaw w ogrodzie

Plac zabaw w ogrodzie

Postautor: dynamical » 20 wrz 2016, 09:34

Chce zrobić dla dziecka miejsce, gdzie się będzie mogło bawić, ale zalezy mi najbardziej na tym, aby był to bezpieczny plac zabaw, dlatego szukam sprawdzonych producentów urządzeń (wiecie huśtawki, zjeżdżalnie etc). Znalazłem w necie firmę Spil, ale nie wiem, czy warto u nich kupować. Jeśli ktoś ich zna, to dajcie znać, czy warto złożyć u nich zamówienie.
dynamical

Re: Plac zabaw w ogrodzie

Postautor: Andrzej_J » 17 mar 2017, 07:50

nie kupuj w marketach, dziadostwo nich i nic więcej. W dodatku jeszcze najprędzej przepłacisz. Kupuj od firm, które się tym trudnią. Najbezpieczniej. Albo zrób samemu ;)
Andrzej_J

Postautor: Kamil.dach » 30 paź 2017, 09:54

Na placu zabaw ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo dziecka. Materiały powinny pochodzić z najlepszych sklepów. Ważne w robieniu placu jest projekt. Robiłem dzieciom też takie miejsce gdzie mogłyby się bawić. Chciałem, żebby wyglądało to profesjonalnie, dlatego skorzystałem z pomocy geodety. http://www.margeo.com.pl . Pomógł mi wykonać projekt, w którym zachowałem wszystkie konieczne normy.
Kamil.dach

Postautor: amrlon » 30 paź 2017, 10:15

Ja wychodzę z założenie, że fajniej zrobić samemu niż kupować w markecie. Zwłaszcza, że koszt materiału podstawowego nie jest wysoki a wszelkie dodatki można kupić online.
amrlon

Postautor: salata » 12 lis 2017, 13:42

Ja też uważam, że najlepiej zrobić plac zabaw samemu. Niedużo pracy, a ile satysfakcji. Zabawki kupione w markecie są nic nie warte, zaraz tracą kolor, albo coś się uszkadza.
Nie ma żadnych półśrodków.”Prawdopodobnie” to słowo, które można znaleźć na południe od granicy, ale nigdy, przenigdy na zachód od słońca.
Awatar użytkownika
salata

Postautor: Mavena » 18 lis 2017, 11:56

Dobry pomysł z tym samodzielnym stworzeniem placu. Pamiętaj, aby dokładnie zabezpieczyć wszelkie elementy łączące jak śruby lub kołki.
Mavena

Postautor: mateuszj » 01 gru 2017, 09:47

Na razie mamy małe dzieci, więc piaskownica i huśtawka im wystarczą
mateuszj

Postautor: Lewczak » 10 maja 2018, 16:56

Uwielbiam, wszelakie dodatki do ogrodu. Podobają mi się różne dekoracje czy lampy do ogrodu. Wyglądają bardzo efektownie, po za tym juz tak konkretnie oświetlają ogród. Postawienie takich kul w ogrodzie daje wyjątkowy efekt a po za tym, jesienią możesz spokojnie wstawić takie kule do domu i może być to dekoracja wnętrz.
Lewczak

Postautor: janek_kawka » 21 maja 2018, 07:48

Huśtawka i piaskownica to must have dla małych dzieciaków. Wiem, bo moje szkraby nie chcą oderwać się od huśtawki, nawet jeśli wołamy je z żoną na podwieczorek!
janek_kawka

Postautor: Polarny » 09 lip 2018, 10:26

Potwierdzam. Do tego warto poszukać czegoś w rodzaju domku. Najlepszy drewniany, bo nie blaknie i jest bezpieczny oraz bardziej trwały. No i najlepiej umieścić to w półcieniu, aby przez dzień w trakcie upału dzieci też mogły przebywać na zewnątrz.
Polarny

Następna

Wróć do Działka - teren wokół domu