Plac zabaw w ogrodzie

Plac zabaw w ogrodzie

Postautor: kostka » 21 kwie 2015, 16:58

Jak zorganizować dzieciakom plac zabaw w ogrodzie?
Moglibyśmy postawić tam samą huśtawkę czy zjeżdżalnię, ale widziałam też bardziej rozbudowane konstrukcje
Myślicie, że to dobrze się sprawdzi i spodoba się dzieciakom?
Nie chcę, żeby było tak, że my się wykosztujemy, a dzieciaki po kilku tygodniach znudzą się tym jak każdą nową zabawką.
kostka

Re: Plac zabaw w ogrodzie

Postautor: Yabar6 » 22 kwie 2015, 09:54

Ja proponuję huśtawkę! Tym się dzieciaki nigdy nie znudzą, poza tym jakieś mini boisko do kosza i super rozrywka na lata zapewniona.
To me, torture would be watching sports on television
Awatar użytkownika
Yabar6

Postautor: magda32 » 04 maja 2015, 09:13

Znudzić to im się na pewno po jakimś czasie znudzi, w końcu to dzieci :) Huśtawka to dobry pomysł. Możesz tez pomyśleć nad jej samodzielnym zrobieniem - na pewno wyjdzie dużo taniej :)
magda32

Postautor: Nexan2 » 04 maja 2015, 11:52

Może warto zapytać dzieci o zdanie :)
Nie chciałbym być pre­zyden­tem RP... Mój kręgosłup mo­ral­ny nie uniósłby ty­lu ocze­kiwań i nadziei społeczeństwa.
Awatar użytkownika
Nexan2

Postautor: Bokate » 07 maja 2015, 08:24

Myślę, że warto
What's the matter with you? Is this what you've become, a Hollywood finocchio who cries like a woman?
Awatar użytkownika
Bokate

Postautor: Aza » 18 lip 2015, 16:48

Na osiedlu obok nas odbyła się ostatnio modernizacja placu zabaw. Jest mnóstwo fajnych atrakcji zamontowanych lecz niestety nie ma huśtawki. Moim zdaniem to duży błąd. Huśtawka powinna się tam znajdować.
Aza

Postautor: kosmawera86 » 24 lip 2015, 14:49

Stawiam na huśtawkę, zjeżdżalnię i... piaskownicę. Dzieciaki będą zachwycone :)
kosmawera86

Postautor: dynamical » 30 sie 2016, 07:53

Huśtawka to podstawa, tak samo jak zjeżdżalnia na placu zabaw.
dynamical

Postautor: balcer3 » 02 wrz 2016, 08:13

Można też zrobić mini linowy park :)
balcer3

Postautor: GonzuS » 26 wrz 2016, 16:13

Konstrukcja placyku zabaw sprawia, że maluchy mogą spędzać czas w interesujący sposób – podest idealnie nadaje się jako miejsce obserwacyjne, z kolei pod platformą znajduje się dogodne miejsce do przechowywania dziecięcych skarbów.
Produkt zadowoli zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników, ponieważ posiada zarówno długą zjeżdżalnię i ściankę i linę wspinaczkową, jak i piaskownicę wyposażoną w 2 siedziska.
Placyk posiada też 2 drabinki - jedną tradycyjną, drugą linową.
Dwuspadowy daszek oraz podest zapewniają maluchom ochronę przed zbyt intensywnym światłem słonecznym.
Koło sterownicze umieszczone na wieżyczce jest nie tylko dodatkową zabawką, ale również elementem, który będzie pobudzał dziecięcą wyobraźnię oraz ciekawość świata.
Na placu zabaw jednocześnie może bawić się kilkoro maluchów, co ułatwi dzieciom nawiązywanie kontaktów rówieśnikami.
Elementy montażowe i instrukcja niezbędne do złożenia konstrukcji są dołączone do zestawu
takiego szukaj
Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze
Awatar użytkownika
GonzuS

Następna

Wróć do Off-topic