Panele 3D

Re: Panele 3D

Postautor: balcer3 » 02 lis 2016, 14:33

Ciekawy pomysł, ale obawiam się, że na dłuższą metę takie wnętrze byłoby męczące.
balcer3

Postautor: cassie86 » 27 lis 2016, 10:33

a gdyby zamiast paneli dac na ścianę płytkę klinkierową , ręcznie robioną? ona jest przestrzenna, ja mam taką scianę i robi ciekawą przestrzeń, a do tego jest inna. Sprzedawcy trochę mi doradzili, a że cenowo oferta wyglądała ciekawie, to pomogło nam to podjąć decyzję :)
cassie86

Postautor: sakaki » 08 gru 2016, 11:49

Takie panele są fajne sam takie mam w pokoju dziennym za to w sypialni klasycznie tapety :) I powiem wam, że dzięki takiemu rozwiązaniu ani jedno ani drugie wnętrze mi się nie nudzi. Fajne aranżacje widziałem na jednym blogu bodajże tapetuj.
sakaki

Postautor: Zimbar » 16 mar 2017, 13:24

Powiem ci tak że ja montowałem u siebie panele 3D tylko pod tym względem że potrzebuje wygłuszenia ściany a te panele w wersji miękkiej idealnie nadają się właśnie do wygłuszenia ścian i przynajmniej estetycznie to wygląda. Nawet teraz jak sobie podświetliłem paskiem RGB ledowym tą ścianę przy listwie podłogowej dolnej to prezentuje się nieźle wieczorami klimacik można zrobić idealny.
Zimbar

Postautor: Irma » 22 maja 2017, 21:03

Powiem Wam szczerze, że bardzo podobają mi się takie panele,generalnie trochę jako dodatki. Nie mniej jednak myślałam także o tym, że aby nieco urozmaicić wnętrza w moim domu, postawić na fotoobrazy. Zamawialiście może kiedyś takie produkty? Szczególnie do gustu przypadły mi te z oferty http://www.fotoobrazyinfo.pl/ . Są one drukowane przy wykorzystaniu nowoczesnej metody, nie zawierającej szkodliwych dla naszego zdrowia składników. Dzięki temu pięknie się prezentują, a przy tym powstają na prawdziwych płótnach malarskich. Wyglądają przez to jak prawdziwe dzieła sztuki. Poza tym obecnie możemy tutaj skorzystać z fajnej promocji i wpisująć kod HAPPY, otrzymać 20 procent zniżki:)
Irma

Postautor: podradomski_lucyfer » 26 maja 2017, 12:07

Jest to ciekawy pomysł i według mnie warto takie coś zrobić :)
podradomski_lucyfer

Postautor: Biedrona » 29 maja 2017, 12:38

Moim zdaniem panele 3D w salonie wyglądają bardzo fajnie, ale nie może być przesytu, najlepiej umieścić je na jednej ścianie albo na jej fragmencie. Osobiście najbardziej podobają mi się panele tego typu https://dekoracjewnetrz.eu/Panel_dekoracyjny_3D_LoftSystem_DEKOR_01_CURVES fajnie wyglądałyby na ścianie na której stoi ciemny narożnik. Jeśli chodzi o montaż, to znajomi robiła panele imitujące cegłę naturalną i mówili, że jak zawsze najgorsze docinanie, ale ogólnie kładzie się łatwo i nie sprawia to jakiegoś dużego problemu. Pozdarwiam
Biedrona

Postautor: Chlebowski17 » 22 cze 2017, 13:36

Irma pisze:Powiem Wam szczerze, że bardzo podobają mi się takie panele,generalnie trochę jako dodatki. Nie mniej jednak myślałam także o tym, że aby nieco urozmaicić wnętrza w moim domu, postawić na fotoobrazy. Zamawialiście może kiedyś takie produkty? Szczególnie do gustu przypadły mi te z oferty http://www.fotoobrazyinfo.pl/ . Są one drukowane przy wykorzystaniu nowoczesnej metody, nie zawierającej szkodliwych dla naszego zdrowia składników. Dzięki temu pięknie się prezentują, a przy tym powstają na prawdziwych płótnach malarskich. Wyglądają przez to jak prawdziwe dzieła sztuki. Poza tym obecnie możemy tutaj skorzystać z fajnej promocji i wpisująć kod HAPPY, otrzymać 20 procent zniżki:)

Dzięki za info! Przyda się! Widziałem coś podobnego kiedyś w emag, ale nie zdążyłem na zniżkę z http://promocodius.com/pl/shops/kod-promocyjny-emag , sprobuję twój
Chlebowski17

Postautor: annakwiat1994 » 31 lip 2017, 06:57

Mój maz to zakladał, tyle z tym roboty, że ja nie wiem czy to takie ładne....
annakwiat1994

Postautor: DanielMak » 01 sie 2017, 06:13

NO wygląda to naprawde fajnie mile mnie zaskoczyli z tymi panelami.
DanielMak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ściany