Pakiet prefabrykowana więźba dachowa

Awatar użytkownika
MG Projekt
Posty: 941
Rejestracja: 17 sty 2012, 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

03 lut 2012, 08:55

Proponujemy do wybranych projektów z naszej oferty bezpłatny dodatek do dokumentacji z alternatywnym projektem więźby dachowej z prefabrykowanych wiązarów, lub ram, w oparciu o technologię, materiały i na podstawie oprogramowania firmy Mitek - lidera w technologii prefabrykowanych więźb dachowych w Europie, w tym w Polsce.

Projekt prefabrykowanej więźby dachowej otrzymujecie od nas jako bezpłatny dodatek do projektu!

Wystarczy zamówić pakiet przy zamawianiu projektu.

Do podstawowej wersji projektu z tradycyjną więźbą dachową dołączany jest dodatkowy projekt zamienny z więźbą prefabrykowaną, w osobnej pojedynczej teczce.

Projekt, prócz rysunków zestawczych, rysunków poszczególnych wiązarów, obliczeń statycznych, zestawienia ilościowego, zawiera jednocześnie ofertę cenową na wykonanie więźby, wraz z porównaniem kosztu * wykonania więźby w technologii tradycyjnej i prefabrykowanej.
*Koszt wykonania tradycyjnej więźby określony przez Mitek.
Do projektu dołączona jest lista wykonawców prefabrykowanych konstrukcji dachowych w całym kraju.

W każdym przypadku korzystanie z prefabrykowanych wiązarów to:
a) szybki montaż,
b) z góry znany dokładny całkowity koszt więźby („bez niespodzianek”),
c) gwarancja zastosowania właściwego, zgodnego z projektem budowlanym i polskimi normami drewna konstrukcyjnego,
d) eliminacja składowania materiału na budowie, co powoduje ryzyko kradzieży lub zniszczenia,
e) wiarygodna gwarancja dostawcy – zakładu przemysłowego.

Wszystkie informacje na temat pakietu dostępne tutaj - http://www.mgprojekt.com.pl/pakiet-pref ... ba-dachowa


MGProjekt Pracownia Architektoniczna | https://www.mgprojekt.com.pl
Piotrek
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2012, 12:53
Lokalizacja: okolice Zamościa

14 lut 2012, 09:50

No i super sprawa ze jest cos takiego. Wiemy od razu ile nas bedzie kosztowac wiezba dachowa, bo co firma to ma inne cenny. Mila niespodzianka ze na pakiet nie trzeba placic. Zawsze troche grosza zostanie w kieszeni.
marakor
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2012, 08:28

14 lut 2012, 09:56

no spoko, ale co z pogodą??? cyz to ma znaczenie? bo fajnie ze zamawiasz i masz na czas ale jak będzie lało, albo silny wiatr?? wycyztałem gdzieś ze nawet w 1 dzień można taki dach położyc, ktoś ma doświadczenie? bo to ze piszą nie znaczy ze tak jest, nie wiem też jak to jest z tymi kosztami - bo jak budujesz tradycyjnie to chyba i tak da sie wczesniej wylicyzc ile dach będzie kosztowł??
nie no spoko temat mnie wciagna bo jest to jakis pomysl, cza poczytac, ja coś wiecej wiecie to pisac, pozdro:)
budowniczy_amator
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2012, 12:56
Lokalizacja: Kraków

14 lut 2012, 14:24

na pogode to juz sie nie ma wplywu, ale na wybor firmy, ktora ma zbudowac dach to juz tak. Wystarczy popytac znajomych i bedzie ok. Ewentualnie byc kims z polecenia - wiadomo inaczej wtedy patza na czlowieka. Nie tylko jak na worek pieniedzy. Tutaj czlowiek ma rowniez pewnosc ze beda uzyte odpowiednie materialy, bo wiadomo jak to moze byc.
Francik
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2013, 17:22

20 cze 2013, 17:29

Właśnie, do niektórych projektów... a co z pozostałymi? Czy nie ma takich pakietów ze względu na to że się nie da lub nie warto, nie opłaca się robi takiej więźby z innych względów? Myślę o Cypisku III lub IV konkretnie. Jaka jest możliwoś zastosowania prefabrykowanej więźby w tych projektach?
Awatar użytkownika
michalgasiorowski
Posty: 47
Rejestracja: 17 sty 2012, 13:11

24 cze 2013, 09:10

Francik pisze:Właśnie, do niektórych projektów... a co z pozostałymi? Czy nie ma takich pakietów ze względu na to że się nie da lub nie warto, nie opłaca się robi takiej więźby z innych względów? Myślę o Cypisku III lub IV konkretnie. Jaka jest możliwoś zastosowania prefabrykowanej więźby w tych projektach?
Witam serdecznie . W obu tych projektach można zastosować więźby prefabrykowane . Projekty więźb prefabrykowanych są wykonywane przez dostawcę technologii i więźb - firmę Mitek , nie zaś przez nas . Stąd tylko część projektów z naszej oferty ma projekty takich prefabrykowanych konstrukcji dachów . Po prostu firma Mitek wybrała część projektów z naszej oferty , które uznała za najbardziej odpowiednie do tego , aby miały więźby dachowe . W opisie pakietu jest jednak wyraźnie napisane , że można zamówić taki pakiet do dowolnego projektu odpłatnie , a gdy Klient zdecyduje się na zamówienie więźby w zakładzie prefabrykacji - kwota za pakiet zostanie mu odjęta od ceny więźby .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pakiety dla domów”